رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام یک مسئله اساسی برا وب سایتم پیش آمده که الان 3 هفته است برطرف نشده مشکل اینه که اکثر ایندکس های گوگل وب سایت پاک شده

حدود 100 تا از کلمه های کلیدی میشه گفت گزینه ی اول گوگل بودم ولی الان اصلا خبری از پست های من در گوگل نیست

با خیلی از سئو کار ها تماس گرفتم ولی جواب درست و حسابی دریافت ننموده ام

با سئو کاران که تماس میگرفتم می گفتند این روزا خیلی از وب سایت ها با چنین مشکلی مواجه شده اند

robots.txt را عوض کردم برطرف نشد

سایت مپ را عوض کردم نشد

پست ها را fetch az google کردم تاثیری نداشت

تو سی پنل آی پی مسدود شده ندارم . .

یکی از دوستان گرامی مشکل را از پرتوکل htts احتمال دادند که بعدا معلوم شد از این مورد هم نیست ( البته به این مورد کاملا اطمینان ندارم ) در هر صورت جواب متفاوتی بود. و در اطلاعیه اخیر گوگل هم به این مورد اشاره شده بود.

لطفا اگر کسی چنین مشکلی داشت و برطرف شده و دوستانی که در این ضمینه سررشته دارند کمک کنند تا این دردسر ما هم برطرف بشه

در زیر تصاویری از گوگل وب مستر وب سایت را درج می کنم تا شفافت تر بشه

حاظرم بابتش هزینه هم پرداخت نمایم - با من تماس بگیرید

01.JPG

-----------------------------------------------------------

04.JPG

----------------------------------------------------------

05.JPG

-----------------------------------------------------------------

06.JPG

-----------------------------------------------------

07.JPG

----------------------------------------------------------------

08.JPG

-------------------------------------------------------

09.JPG

-------------------------------------------------

10.JPG

--------------------------------------------------------

11.JPG

------------------------------------------------------

12.JPG

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

اول ببینید پیغام not found های سایتتون مربوط به چه لینکهاییه و منبعش چیه و علت رو پیدا کنید.

از این لینک هم بازدید کنید در مورد آپدیت اخیر گوگله

http://www.rezashirazi.com/post341.aspx#axzz30a14KDXF

لینک به ارسال

جدیدا هاست های آلمان یه جورایی ما رو تحریم کرده. به طوری که سایت های ایرانی واسه دیگر کشور ها باز نمیشه

ممکنه برخی از صفحات شما واسه گوگل باز نشه

از طرفی هم مشکل به تبدیل شدن لینک های شما به 404 بر میگرده

ممکنه برخی از صفحات حذف شده باشه یا توسط فایزوال ها مسدود شده باشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

کسی تو این انجمن نیست جواب درست و حسابی بده چک کنه ببینه این یهو چه مرگش شده

دوست گرامی آقای بازیار من دوتا هاست دارم که متصل هستند به دامین اصلیم یعنی ساب دمینند و روی سرورهای آلمان هستند یعنی میتونه مشکل از این باشه؟ دلیل؟

در ضمن اگر مشکل از هاست ها باشد. من رو سرورهای میهن وب هاست و هاست ایران هستم. کسانی که چنین مشکلی دارند لطفا میزبان سایت خود را درج نمایند تا معلوم بشه مشکل از هاست میتونه باشه یا نه ؟

باز از دوستانی که راهنمایی کرده اند سپاسگذارم .

لینک به ارسال

کسی تو این انجمن نیست جواب درست و حسابی بده چک کنه ببینه این یهو چه مرگش شده

دوست گرامی آقای بازیار من دوتا هاست دارم که متصل هستند به دامین اصلیم یعنی ساب دمینند و روی سرورهای آلمان هستند یعنی میتونه مشکل از این باشه؟ دلیل؟

در ضمن اگر مشکل از هاست ها باشد. من رو سرورهای میهن وب هاست و هاست ایران هستم. کسانی که چنین مشکلی دارند لطفا میزبان سایت خود را درج نمایند تا معلوم بشه مشکل از هاست میتونه باشه یا نه ؟

باز از دوستانی که راهنمایی کرده اند سپاسگذارم .

سایت منم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده و خیلی پسرفت کرده!

به طوری که به کلی داره نابود میشه

فکر کنم بخاطر تحریم و قوانین جدید دولت آلمان باشه

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

دوستان هیچ کسی تو ایران از این مشکل اطلاعی ندارد. چون فکر نکنم هیچ کس به اندازه ی من دنبال حل این مسئله بوده باشه الان 3 ماهه شبانه روز مشغولم کرده روش کار میکنم و تا به حال هم به نتیجه نرسیده ام . خلاصه اینکه لعنت به گوگل یه انی خورده همه را به دردسر انداخته هر روز هم به آمار وب سایت هایی که به این مشکل برخورده اند اضافه می شه راستی تو این چند مدت که دنبال حلمسئله بودم با همه این seo کاران تماس گرفته ام حتی یکیش که به نظر من از همشون وارد تر بود خودش به همین درد مبتلا شده وای به حال بقیه

1394/04/12

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

کسی درمون این درد رو پیدا نکرد؟؟؟؟؟؟ منم روی هاست آلمانم ... هر چند روز یکبار 1000 تا از ایندکس ها پاک میشن ... لعنت به گوگل :(

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...