رفتن به مطلب

چند سوال درباره ی یه فروشگاه اینترنتی

حمید

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم سایت هایی مثل http://www.mihanstore.net از کجا کالاهاشون رو برای فروش جور میکنند؟؟؟

مطمئنا خودشون تولید کننده او جنس و کالا نیستند؟؟؟!!!

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ایا مجوزی لازم هست ؟؟

افزونه های لازم برای یه فروشگاه کامل چیه؟؟

اگه بخوام به عنوان سیستم همکاری در فروش باهاشون مشارکت کنم چند درصد احتمال میدید پنل کاربری شفاف و صادقانه ای

داشته باشند

و اگه مطالب دیگه ای هست که باید برای ساخت یه فروشگاه باید بدونم ممنون میشم تو همین پست بگین !!

مطمئنا سوال خیلی از بچه های دیگه هم میتونه باشه...

ممنون

ویرایش شده توسط حمید
لینک به ارسال

سلام

فکر می کنم چیزی که ذهن شما رو مشغول کرده اینه که این سایت ها که درصد سود بالایی میدن چجوری براشون صرف می کنه..

ببینید زمانی که محصول از طریق اینترنت به فروش میرسه یعنی عملا یک سری واسطه ها بین تولید کننده و مصرف کننده حذف می شن. همین عامل باعث میشه درصد سود بالایی به شما برسه..

لینک به ارسال

ممنون

خب چقدر از امار فروشی که از دامینی که به من میدهند میتونه واقعی باشه؟؟؟

ایا امکان تقلب هست؟

لینک به ارسال

با سلام

اصولا تو هر کاری تقلب هست و نمیشه ازش فرار کرد

در کنار این جاهای معتبری هست که میتونید باهاشون همکاری داشته باشی

لینک به ارسال

سلام.

داشت فروشگاه کار خوب و پردارمدی هست.

و مجوز برای داشت فروشگاه لازم و ضروری است .

و باید اسکریپ خاص و افزونه های خاص خود را داشته باشید.

سایت های بزرگی مثل میهن استور به احتمال زیاد تقلب در کارشان انجام نمی دهند.

من خودم هم از کاربران این سایت هستم.

و بیشتر فروشگاه های بزرگ خود یا تولید کننده هستند یا حداقل با واسطه کم این اجناس را تهیه می کنند.

با کمی جستجو میتونی اطلاعات بیشتری را به دست بیاورید.

لینک به ارسال

من با اين سايت كار نكردم اما سايت پی پاك و لوس ماركت صادقانه و سود بالایی ميدن

تقلبی هم صورت نگرفته تا حالا تو كارشون معمولا اين سايت ها ثبت شده و نماد اعتبار دارن و اگه تقلب كنند به راحتی ميشه ازشون شكايت كرد و گرفتار ميشن

راجب كالا ها هم اينا چندين دسته هستن دسته ای مستقيم با كارخانه در ارتباط هستن برای دريافت كالا

دسته ای بصورت غير مستقيم كالا رو دريافت ميكنند و دسته ای هم كالا رو خريداری و نگهداری ميكنند تا به فروش برسه

دقيقا نميشه از همه ی كارهاشون سر در آورد.

لینک به ارسال

سلام

بحث اولتون اینکه این همکاری در فروش ها به صورت عمده کالاهرو خریداری میکنن که قیمتی که برای فروش میزارن معمولا 3 برابر قیمت واقعی هست که 1 سوم این سود برای کاربرا هست و 1 سوم دیگش سود خودشون و 1 سوم دیگه هم قیمت خود کالا

شما میتونید اگر تواناییشو دارید کالاهارو به صورت عمده خریداری کنید و با کمی تبلیغات و ... محصولات رو در سایت خودتون به فروش بزارید

البته این کار خیلی هم ساده نیست درسته سود بالایی داره اما پیچیده هم هست

بارها اتفاق افتاده که برای همین دوستان روزانه بالای 500 سفارش برگشتی بوده که خود این موارد ضرر هستن که البته قبل از ارسال میشه مطمعن شد ولی همین کار خودش کلی زمان بر و هزینه بر هست

در مورد معتبرها هم بنده فقط دایان شاپ و پایگان رو تایید میکنم که از قدیمی ها هستند هرچند تقلب هم در کارشون 100% هست بخصوص دایان شاپ که هزینه برگشتیرو از خود کاربر کسر میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...