رفتن به مطلب

ساخت ارتباط باما باقابلیت دریافت پیامها در خورد سایت!!

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من میخوام توی سایتم یک فرم ارتباط با ما با گزینه ها و جعبه متن های مختلفی درست کنم طوری که مثل قسمت نظرات، اطلاعات رو توی خود وردپرس بیاره نه اینکه ایمیل کنه !!!

چون ایمیل مشکلات زیادی داره و امکان داره ارسال نشه یا طول بشه و ... اما میخوام مثل نظرات مستقیم تو خود وردپرس جواب ها رو بیاره

میشه کمکم کنید که باید چیکار کنم ؟؟؟

ممنون از همه

لینک به ارسال

درود ...؛

برای ساخت فرم تماس با ما و یا هر فرم دیگری از افزونه Contact Form 7 استفاده کنید. و برای ذخیره داده های ارسالی از طریق فرم های ساخته شده در دیتابیس خود وردپرس و مشاهده در پنل ادمین از افزونه Contact Form DB استفاده کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...؛

برای ساخت فرم تماس با ما و یا هر فرم دیگری از افزونه Contact Form 7 استفاده کنید. و برای ذخیره داده های ارسالی از طریق فرم های ساخته شده در دیتابیس خود وردپرس و مشاهده در پنل ادمین از افزونه Contact Form DB استفاده کنید.

موفق باشید.

:)

ممنون

نصب کردم اما با اینکه چندین فرم دارم اما هیچی رو شناسایی نمی کنه !!! حتی چند بار پلاگین ها رو فعال و غیر فعال کردم اما بازم نشد

لینک به ارسال

منم تقریبا مشکل شما رو داشتم و خیلی گشتم ولی چیزی که میخواستم پیدا نکردم به جز یک افزونه که واقعا قدرتمندترین افزونه است واسه هر کاری که بگید حرف نداره

فوق العاده است کاملا فارسی و با امکانات بی پایان که لینکش رو پ.خ می کنم براتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...