رفتن به مطلب

سایتم باز نمیشه

sajjjad

پست های پیشنهاد شده

الان چکار میتونم کنم؟

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/guilansm/public_html/wp-config.php) is not within the allowed path(s): (/home/guilansm/public_html/hirad24.ir:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/guilansm/public_html/hirad24.ir/wp-load.php on line 31

There doesn't seem to be a wp-config.php file. I need this before we can get started.

Need more help? We got it.

You can create a wp-config.php file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.

Create a Configuration File

اروریه که بعد از تغییر نام wp-config.php میده

لینک به ارسال

الان چکار میتونم کنم؟

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/guilansm/public_html/wp-config.php) is not within the allowed path(s): (/home/guilansm/public_html/hirad24.ir:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/guilansm/public_html/hirad24.ir/wp-load.php on line 31

There doesn't seem to be a wp-config.php file. I need this before we can get started.

Need more help? We got it.

You can create a wp-config.php file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.

Create a Configuration File

اروریه که بعد از تغییر نام wp-config.php میده

اگه باز درست نشد، یوزر پسورد رو به یه فرد مورد اعتماد بده برات درست کنه.

ـــ

بهترین کار >>> آپدیت دستی کنی و به آخرین ورژن وردپرس فارسی برگردی، احتمال ناقص بودن فایل ها هست،

واسه منم پیش اومده بود، درست کردم.

اگه آپدیت دستی نکردی، سرچ کن، انجام بده. حله.

ریکاوری اینا رو بیخیال.

ویرایش شده توسط Joker
لینک به ارسال

چرا داری اینجوری میکنی ؟

منم همین مشکل را داشتم وردپرس را به صورت دستی برگردون به نسخه پائین تر درست میشه

همه هم گفتن همینو اما مثل اینکه تو دوست داری همینجوری پست بدی فقط خوب خیلی راحته درست شدنش !!!

لینک به ارسال

آره

بخشی از حرفت درسته

اما باور کن خدایی بچه های اینجا خیلی کمک کردن و راهنمایی کردن و خیلی کارا انجام

دادم

باشه دیگه پست نمیزارم

فردا میشینم از صفر شروع میکنم

شب خوش

تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن

لینک به ارسال

دقیقا چی سرچ کنم نتایج بهتری میاره

لینک :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

آره

بخشی از حرفت درسته

اما باور کن خدایی بچه های اینجا خیلی کمک کردن و راهنمایی کردن و خیلی کارا انجام

دادم

باشه دیگه پست نمیزارم

فردا میشینم از صفر شروع میکنم

شب خوش

تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن

دوست من، مشکلی نیست.

ما هم از روز اول وردپرس کار نبودیم.

سوالی داشتی بپرس، ببینم جواب میدم.

موفق باشی.

لینک به ارسال

بحث نکنید دوستان

اینجا یک انجمن هست یعنی نحلی برای سوال و جواب و دادن پاسخ به دوستانی مثل خودمان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...