رفتن به مطلب

نظر شما در مورد این پوسته

F a r s h i d

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه پوسته ایی رو طراحی کردم میشه گفت اولین کارم هست ، میخواستم نظر شما رو دربارش بدونم و همچنین مشکلاتی که داره رو بگید رفع کنم ( چون اولین کار هست 100 درصد مشکل داره ) ممنون میشم که مشکلات پوسته رو بگید .

www.novelfa.ir

لینک به ارسال

امکانات خوبی داره . من خودم رنگبندی سایت خیلی واسم مهمه رنگ سایتت خیلی یکنواخته و جذابیت نداره

لینک به ارسال

درود.

رنگ بندی منوی های بالا را کمی روشن تر کنید حالت مات زیاد جالب نیست.

اسلایدر تب های سایت هم موس فکر می کنم حالت auto داره که به استایل :

cursor:pointer

بدید زیبا تر خواهد شد.

لینک به ارسال

در مورد رنگ با دوستان موافقم اما برای درآوردن بهترین قالب موارد زیر هم برطرف کنید :

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fnovelfa.ir%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

لینک به ارسال

به عنوان اولین کارت خیلی خوبه همینجوری پیش بری 1 سال دیگه فکر کنم یک طراح حرفه ای بشی :D

قالب خوبیه فقط مثل اینکه تو بعضی جاها یکم کم گذاشتی مخصوصا ستون ها که هماهنگی ندارن و یه جورایی انگار بهم ریختن . سعی کن توی پوسته های بعدی که طراحی میکنی یه چیز جدیدی رو استفاده کنی و یاد بگیری و همش تکراری طراحی نکن . عجله نکن یکم بیشتر روش وقت بذار و حرفه ایی ترش کن ;)

لینک به ارسال

سلام دوستان

من یه پوسته ایی رو طراحی کردم میشه گفت اولین کارم هست ، میخواستم نظر شما رو دربارش بدونم و همچنین مشکلاتی که داره رو بگید رفع کنم ( چون اولین کار هست 100 درصد مشکل داره ) ممنون میشم که مشکلات پوسته رو بگید .

www.novelfa.ir

سلام.

همونطور که دوستان گفتن رنگ بندی قالبت مشکل داره.

بعضی جاها هنوز یکم مشکل داره.(استایل)

توی قسمت نظرات هم نوشته ها بیرون زده.و احساس خوبی به آدم نمیده هنگام خودن نظرات.

یکم سعی کن جمع و جور تر و منظم ترش کنی. :rolleyes:

اما در کل خوبه و بهت تبریک میگم. :D

لینک به ارسال

در مورد رنگ با دوستان موافقم و یه چیزی که به نظرم میرسه اینه که یه قالب حرفه ای باید چند نقطه برجستگی داشته باشه که خیلی یه نواخت و خسته کننده نشه مثلا تو بعضی پوسته منو ها رو طوری طراحی میکنند که به چشم بیاد یا از یه اسلایدر هم تو بعضی پوسته ها میشه کمک گرفت. سایدبارها هم میتونست بهترازین باشه و نظر شخصی من اینه که نظم یه نکته خیلی مهم تو طراحیه ، نظم اجزای قالب رابطه مسقیمی با رغبت بازدید کننده ها و رشد سایت داره ، اگه یه خورده هماهنگی اجزا بیشتر بشه بهتره و اینکه هماهنگ بودن اجزا به رنگ خلاصه نمیشه و گاهی اجزا در عین داشتن رنگ های متنوع به بهترین نحو هماهنگ میشن.

اینا نظرات شخصی منه و هرکسی از یه زاویه ای نگاه میکنه.....

ولی در کل به عنوان اولین طراحی خیلی خیلی عالیه و انشاءا... روز به روز بهتر بشی :)

لینک به ارسال

سلام - کارت در ابتدا فوق العاده هستش و حتما هم اگر ادامه بدی کارت بهتر هم میشه - اما بنظرم بهتر بود رنگ پوسته رو یکم شاد تر می کردی و از چند رنگ شاد توش استفاده می کردی - اما در کل خوبه - موفق باشی داداش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...