رفتن به مطلب

مشکل قالب دارم بهم ریخته

mahyarjoon

پست های پیشنهاد شده

سلام من قالب صفحه اصلی قسمت محصولات فروشگاه موضوع سایتم نمایش داده می شد اما امروز دیدم نیست خراب شده امام در ادامه مطلب که می رم درست هست چکار باید بکنم درست شود

post-2423-0-91374700-1398255838_thumb.jp

post-2423-0-33163900-1398255847_thumb.jp

لینک به ارسال

با سلام

آیا تغییر خاصی انجام دادید؟

بررسی کنید ببینید کد موردنظر حذف نشده است!

لینک به ارسال

به نظر می آد دسته بندی دیگه ای به اسلایدر معرفی شده یا اگر پست تایپ دارید پست تایپی دیگه

لینک به ارسال

اگر شما نمی دونید دست به کدها زدید یا نه من باید جادوگر باشم که بگم چی کار کنید

اگر قالبتون رایگانه لینک دانلودش رو از یه سایت معتبر بگذارید که بررسی بشه و اگر نیست بحثش در انجمن ممنوعه

لینک به ارسال

من فکر کنم style.css باشه چون من میخ واستم کدی تغییر بدم قسمت signel.php هواسم نبود کد style.css اشتباهی جایگزین کردم بعد من بک آپ قالب داشتم درستش کردم فکر کنم اینجوری شد حالا من style.css بدم مشکلی ندارد ببینید

لینک به ارسال

نه از style.css نیست

اگر قالبتون رایگانه لینک دانلودش رو از یه سایت معتبر بگذارید که بررسی بشه و اگر نیست بحثش در انجمن ممنوعه
لینک به ارسال

قوانین را بخوانید بحث در مورد قالبهای غیر رایگان در انجمن ممنوعه با طراح قالب تماس بگیرید

لینک به ارسال

متاسافنه نیست قالب طراحی شده

به طراح قالبت بگو

بعدش برای يه كد زدن اشتباه كه بك آپ نميزنن

كد و برميداشتی و توی قسمتی كه ميخواستی دوباره پيست ميكردی ذخيره ميزدی ديگه

اشتباه به اين كوچيكی بك آپ لازم نداره.

لینک به ارسال

بحث درباره قالب های غیر رایگان ممنوع است اما

فکر میکنم مشکل تداخل کوئری ها باشد چون در بالا سایت باید post title نمایش داده شود که مشکل خورده و در پایین هم به صورت کشویی میباشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...