رفتن به مطلب

افزونه نشان دادن تعداد کلمات یک مقاله!

apoosh

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده به یک افزونه‌ای که تعداد کلمات مقالات را نشان بدهد، نیاز مبرمی دارم. از آنجایی که من دارای یک سایت خبری هستم و بسته به تعداد کلمات یک مقاله، به نویسندگان حق الزحمه پرداخت می‌شود، برای همین نیاز دارم که یک افزونه، تعداد کلمات مطالب رو بتونه به من نشون بده و ترجیحا در همون صحفه مربوط به همه نوشته و در کنار آمار بازدید و نام نویسنده، ستون تعداد کلمات مقاله افزوده بشه.

پیشاپیش از کمک شما عزیزان ممنونم

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ شما

تست کردم اما فایده‌ای نداشت! برنامه دوم هم تعداد حروف رو نشان می‌ده در صورتیکه من تعداد کلمات رو میخوام

یکی دو تا برنامه دیگه با عنوان word count هم تست کردم که متاسفانه تعداد کلمات رو کمتر نشون می‌دن (خیلی هم کمتر!). فکر می‌کنم با کلمات فارسی مشکل دارند

لینک به ارسال

به هر حال جستجو کنید.. اگه چیزی باب میلتون پیدا نشد باید بدید براتون بنویسن.

لینک به ارسال

چقدر هزینه نوشتن چنین افزونه‌ای هست؟ خود وردپرس البته این کار رو انجام می‌ده و تعداد کلمه‌های هر مقاله رو در زیر مطلب میاره، فقط من می‌خوام این عدد در یکی از ستون‌های صفحه ادمین هم اورده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...