رفتن به مطلب

مشکلات: ویرایشگر جدید وردپرس 3.9

mr.browser

پست های پیشنهاد شده

بنام خدا

با سلام

مشکل اول: در ویرایشگر جدید وردپرس وقتی مطلبی رو مینویسی بعضی مواقع که به سطر بعدی میری یعنی یک سطر خالی و یا بیشتر ایجاد میکنی چند کلمه از تمامی

مطالب در

سطرها که سمت راست یا همون راست چین صفحه هست دیده نمیشه انگاری اسکرول صفحه رو کشیدی جلوتر...

مشکل دوم: در نسخه جدید گوگل کروم وقتی در مطلب و بین کلمات فاصله ایجاد میکنی انگاری دو بار فاصله زدی و به این شکل دیده میشه " آزمایش این کلمه" باید فاصله بین کلمات رو پاک کنی

و کلمات بهم بچسپند

"

آزمایشاینکلمه"

و دوباره فاصله ایجاد کنی تا درست بشه.

مشکل سوم: در نسخه قبل وردپرس ویرایشگر عکس یک سری سایزهای از پیش تعیین شده داشت اما در این نسخه باید دستی سایز رو تعیین کنی که این یکم به مزاج نمیاد و باید هی عرض و ارتفاع بنویسی.

لینک به ارسال

مشکل دوم: در نسخه جدید گوگل کروم وقتی در مطلب و بین کلمات فاصله ایجاد میکنی انگاری دو بار فاصله زدی و به این شکل دیده میشه " آزمایش این کلمه" باید فاصله بین کلمات رو پاک کنی

و کلمات بهم بچسپند

"

آزمایشاینکلمه"

و دوباره فاصله ایجاد کنی تا درست بشه.

برای مشکل دوم اگر آدرس آنلاین بدید بهتر میتونیم کمک کنیم ولی اگر از فونت فیس استفاده میکنید بگید از چه فونتی استفاده میکنید و اینکه سیستم عاملتون ویندوزه ؟

اگر جواب اینها مثبته خصوصیات زیر کمک میکنه فونت بهتر نمایش داده بشه

استفاده کنید ببینید تغییر میکنه

-webkit-font-smoothing: antialiased;
-webkit-text-stroke-width: 0.3px;

ویا از خصوصیت زیر استفاده کنید

letter-spacing:2px

مشکل سوم: در نسخه قبل وردپرس ویرایشگر عکس یک سری سایزهای از پیش تعیین شده داشت اما در این نسخه باید دستی سایز رو تعیین کنی که این یکم به مزاج نمیاد و باید هی عرض و ارتفاع بنویسی.

برای حل این مشکل توی فایل function برید و سایزبندی تصاویر رو انجام بدید و بعد در جایی که تصاویر رو فراخوانی میکنید بدون اینکه نیاز باشه شما تغییر سایز بدید خودش به اون سایز درمیاد

لینک زیر رو بخونید کمک میکنه

تصاویر بند انگشتی در وردپرس یکبار برای همیشه

لینک به ارسال

مشکل من با 3.9 اینه که در ویرایشگر عکس رو در وسط قرار نمیده در حالی که در ویرایشگر میره وسط اما وقتی مطلب رو مشاهده میکنم تصویر وسط نیست!

لینک به ارسال

مشکل من با 3.9 اینه که در ویرایشگر عکس رو در وسط قرار نمیده در حالی که در ویرایشگر میره وسط اما وقتی مطلب رو مشاهده میکنم تصویر وسط نیست!

آدرس آنلاین بدید لطفا

لینک به ارسال

آدرس سایت:http://www.civilweb.ir

البته به صورت دستی در قسمت ویرایشگر مطلب قسمت نمایش به صورت متن <center></center> رو اضافه کردم و وسط قرار گرفت

لینک به ارسال

آدرس سایت:http://www.civilweb.ir

البته به صورت دستی در قسمت ویرایشگر مطلب قسمت نمایش به صورت متن <center></center> رو اضافه کردم و وسط قرار گرفت

این کد رو

.aligncenter {
display: block;
margin: 0 auto;
}

به آخر فایل style.css پوسته اضافه کنید بعد امتحان کنید.

البته اون تگ <center> رو بردارید.

لینک به ارسال

سلام

دوستان منم یه مشکلی دارم با وردپرس 3.9 اونم اینه که وقتی یه عکسی رو داخل یه مطلب میزارم توی مطلبم عکس رو بصورت کوچیک شده نشون میده و در ابعاد حقیقیش نشون نمیده...

در این مورد هم ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

من که همچین مشکلی نداشتم.

احتمالا به قالب وبسایتتون برمیگرده یا موارد دیگه که اساتید راهنمایی میکنن

لینک به ارسال

سلام

دوستان منم یه مشکلی دارم با وردپرس 3.9 اونم اینه که وقتی یه عکسی رو داخل یه مطلب میزارم توی مطلبم عکس رو بصورت کوچیک شده نشون میده و در ابعاد حقیقیش نشون نمیده...

در این مورد هم ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

همین تایپیک بخش #2 یک لینک گذاشتم مطالعه کنید میفهمید دلیلش چیه

لینک به ارسال

شاید به اشتباه تصویر رو روی بندانگشتی قرار داده باشید

در قسمت وارد کردن پرونده چند رسانه ای وقتی عکستون رو انتخاب کردید در قسمت تنظیمات نمایش پیوست اندازه رو روی اندازه کامل قرار بدید.

لینک به ارسال

این کد رو

.aligncenter {
display: block;
margin: 0 auto;
}

به آخر فایل style.css پوسته اضافه کنید بعد امتحان کنید.

البته اون تگ <center> رو بردارید.

این کد رو به style اضافه کردم و دیگه مشکلی نداشت تا اینکه امروز متوجه شدم در مرورگر اینترنت اکسپلورر همون مشکل قبلی رو داره.

مشکل چیه؟

ویرایش شده توسط amir sepahvand
لینک به ارسال

این کد رو به style اضافه کردم و دیگه مشکلی نداشت تا اینکه امروز متوجه شدم در مرورگر اینترنت اکسپلورر همون مشکل قبلی رو داره.

مشکل چیه؟

ورژن مرورگرتون چنده ؟ توی مرورگر من مشکلی نداره . واقعیتش الان دیگه نباید زیاد به ورژن های قبل از 9 اکسپلورر اهمیت داد چون خود مایکروسافت هم داره یه کارهای مثبتی انجام میده و الان ورژن جدید اکسپلورر از کروم هم سازگارتر شده :) و حسابی ترکونده که امیدوارم به همین روال ادامه بده

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال

ورژن مرورگرم 9 هست البته این سوال برام پیش اومده که چرا در در وردپرس 3.8 این مشکل وجود نداشت؟

لینک به ارسال

سلام دوستان منم جدیدا با ویرایشگر وردپرس مشکل پیدا کردم

وقتی می خوام مطلب بنویسیم اندازه ادیتور خیلی بزرگ شده و هردفعه باید از پایین صفحه ادیتور رو تا بالا بیارم که وقت گیر هست!

از اساتید کسی کمک کنه ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...