رفتن به مطلب
M.Hajloo

راهنمائی جهت ساخت 1 بخش جدید در قالب

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان

من از قالب صحیفه استفاده میکنم ( نمیدونم رایگان هست یا پرمیوم اگر هم پرمیوم هست شما فکر کنید واسه تغییر تو 1 قالب دیگه رایگان قراره این کار را انجام بدم :D )

میخوام 1 بخش جدید توش ایجاد کنم که آخرین ارسالات 1 بخش را به صورت معمولی نمایش بده : یعنی مثب قالب دیفالت 1 عکس بزارم و زیر هم 1 متن بنویسم و دکمه ادامه مطلب هم داشته باشه

ممنون میشم راهنمائیم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

پریمیوم هست :D منتها چیزی که می خواید فکر می کنم داخل تنظیماتش داشته باشه.

لینک به ارسال

سلام

پریمیوم هست :D منتها چیزی که می خواید فکر می کنم داخل تنظیماتش داشته باشه.

توی تنظیماتش همچین چیزی نداره فقط 1 نوع نمایش داره که اونم هم به صورت وبلاگی هست ( تصویر شاخص کوچیک سمت راست + قسمتی از متن ) من میخوام مانند این سایت های موزیک و ... بشه

خوب میگم شما فکر کنید نیست چون من 1 قالب اختصاصی هم دارم که چند ماه پیش برام طراحی کردند مثل همینه اما گفتم 1 تغییری توی ظاهر سایت داده باشم به همین خاطر از این قالب استفاده کردم اما اگر راه حلش را بگید روی اون اجراش میکنم و ازش مجدداً استفاده میکنم

لینک به ارسال

اگر قرار باشه به قوانین هر وقت خواستیم عمل کنیم و هر وقت نخواستیم فکر کنیم نیست که سنگ روی سنگ بند نمی شود

کد خروجی کاری که می خواهید اینه

<?php
if (have_posts()) : ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
<div class="post">
<h2>
<a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php printf(__('Permanent Link to %s', 'kubrick'), the_title_attribute('echo=0')); ?>">
<?php the_title(); ?>
</a>
</h2>
<p> <?php _e('Posted at ', 'kubrick');?> <i class="icon-calendar-1"></i> <?php the_time(__('Y/m/d', 'kubrick')) ?> <i class="icon-user-2"></i> <?php _e('by', 'kubrick');?> <?php the_author_posts_link() ?>
<?php if (current_user_can('edit_post', $post->ID)): ?>
<?php edit_post_link('<i class="icon-edit"></i>', ''); ?>
<?php endif;?>
</p>
<div class="entry">
<?php if (is_search()) the_excerpt(); else the_content(__('Read the rest of this entry »', 'kubrick'));
if (is_page() or is_single()) wp_link_pages(array('before' => '<p><strong>Pages:</strong> ', 'after' => '</p>', 'next_or_number' => 'number')); ?>
<?php if (!is_page()): ?>
<p>
<?php if (!is_single()): ?>
<span class="alignLeft">
<i class="icon-comment"></i> <?php comments_popup_link(__('No Comments »', 'kubrick'), __('1 Comment »', 'kubrick'), __('% Comments »', 'kubrick'), '', __('Comments Closed', 'kubrick') ); ?>
</span>
<?php endif;?>
<i class="icon-folder-open-1"></i>: <?php echo get_the_category_list(', '); ?>
<?php if (!is_page() && get_the_tags()) :
the_tags('<i class="icon-tags"></i> ', ', ', ' ');
endif;?>
</p>
<?php endif;?>
</div><!-- entry -->
</div><!-- post -->
<?php endwhile; ?>
<?php endif;?>

توضیحات بیشتر با توجه به قوانین ممنوعه اگر تونستید این کد را جایگزین حلقه یک page Tempolate کنید

لینک به ارسال

آقا ایمان ممنون با 1 خورده تغییر روی قالب خودم اوکی کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...