رفتن به مطلب

راهنمائی جهت ساخت 1 بخش جدید در قالب

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان

من از قالب صحیفه استفاده میکنم ( نمیدونم رایگان هست یا پرمیوم اگر هم پرمیوم هست شما فکر کنید واسه تغییر تو 1 قالب دیگه رایگان قراره این کار را انجام بدم :D )

میخوام 1 بخش جدید توش ایجاد کنم که آخرین ارسالات 1 بخش را به صورت معمولی نمایش بده : یعنی مثب قالب دیفالت 1 عکس بزارم و زیر هم 1 متن بنویسم و دکمه ادامه مطلب هم داشته باشه

ممنون میشم راهنمائیم کنید

لینک به ارسال

سلام

پریمیوم هست :D منتها چیزی که می خواید فکر می کنم داخل تنظیماتش داشته باشه.

لینک به ارسال

سلام

پریمیوم هست :D منتها چیزی که می خواید فکر می کنم داخل تنظیماتش داشته باشه.

توی تنظیماتش همچین چیزی نداره فقط 1 نوع نمایش داره که اونم هم به صورت وبلاگی هست ( تصویر شاخص کوچیک سمت راست + قسمتی از متن ) من میخوام مانند این سایت های موزیک و ... بشه

خوب میگم شما فکر کنید نیست چون من 1 قالب اختصاصی هم دارم که چند ماه پیش برام طراحی کردند مثل همینه اما گفتم 1 تغییری توی ظاهر سایت داده باشم به همین خاطر از این قالب استفاده کردم اما اگر راه حلش را بگید روی اون اجراش میکنم و ازش مجدداً استفاده میکنم

لینک به ارسال

اگر قرار باشه به قوانین هر وقت خواستیم عمل کنیم و هر وقت نخواستیم فکر کنیم نیست که سنگ روی سنگ بند نمی شود

کد خروجی کاری که می خواهید اینه

<?php
if (have_posts()) : ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
<div class="post">
<h2>
<a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php printf(__('Permanent Link to %s', 'kubrick'), the_title_attribute('echo=0')); ?>">
<?php the_title(); ?>
</a>
</h2>
<p> <?php _e('Posted at ', 'kubrick');?> <i class="icon-calendar-1"></i> <?php the_time(__('Y/m/d', 'kubrick')) ?> <i class="icon-user-2"></i> <?php _e('by', 'kubrick');?> <?php the_author_posts_link() ?>
<?php if (current_user_can('edit_post', $post->ID)): ?>
<?php edit_post_link('<i class="icon-edit"></i>', ''); ?>
<?php endif;?>
</p>
<div class="entry">
<?php if (is_search()) the_excerpt(); else the_content(__('Read the rest of this entry »', 'kubrick'));
if (is_page() or is_single()) wp_link_pages(array('before' => '<p><strong>Pages:</strong> ', 'after' => '</p>', 'next_or_number' => 'number')); ?>
<?php if (!is_page()): ?>
<p>
<?php if (!is_single()): ?>
<span class="alignLeft">
<i class="icon-comment"></i> <?php comments_popup_link(__('No Comments »', 'kubrick'), __('1 Comment »', 'kubrick'), __('% Comments »', 'kubrick'), '', __('Comments Closed', 'kubrick') ); ?>
</span>
<?php endif;?>
<i class="icon-folder-open-1"></i>: <?php echo get_the_category_list(', '); ?>
<?php if (!is_page() && get_the_tags()) :
the_tags('<i class="icon-tags"></i> ', ', ', ' ');
endif;?>
</p>
<?php endif;?>
</div><!-- entry -->
</div><!-- post -->
<?php endwhile; ?>
<?php endif;?>

توضیحات بیشتر با توجه به قوانین ممنوعه اگر تونستید این کد را جایگزین حلقه یک page Tempolate کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...