رفتن به مطلب

تغییراتی در کد css

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من اخرین ارسالهای تالار گفتمان را در قالب سایتم گذاشتم اما یکم ساده هستش parsipuls.com میخواستم ببینم کسی واسم کد های css را واسم یکم تغییر توش میده ؟؟ ممنون میشم

/* khat zir bayad dar ghalebe shoma ezafe shavad */
#MTForumBlock TABLE { width:100%; } #MTForumBlock TR { background-image:url(MTForumBlock_row.png); background-repeat:repeat-x; height:18px; } #MTForumBlock TR.MTForumfirst { background-image:url(MTForumBlock_row_over.png); } #MTForumBlock TR:hover { background-image:url(MTForumBlock_row_over.png); } #MTForumBlock TD { font-family:Tahoma; font-size:12px; border:1px solid #e6e9ec; color:#999999; } .MTForumtitle { text-align:center; } .MTForumanswer { width:40px; text-align:center; } .MTForumview { width:40px; text-align:center; } .MTForumlast { width:90px; text-align:center; } .MTForumrowtitle { padding-right:5px; } #MTForumBlock A { float:right; width:100%; height:100%; color:#999999; text-decoration:none; } #MTForumBlock A:hover { text-decoration:underline; } #MTForumBlockControl TABLE { height:22px; font-family:Tahoma; font-size:12px; color:#999999; } #MTForumBlockControl A { text-decoration:none; color:#999999; float:right; width:49px; height:22px; line-height:20px; } .MTForumButton { width:49px; background-image:url(MTForumBlock_button.png); background-position:right; background-repeat:no-repeat; text-align:center; } .MTForumButton:hover { background-image:url(MTForumBlock_button.png); background-position:left; background-repeat:no-repeat; } #MTFloader { width:40px; text-align:center; }

ویرایش شده توسط hossein98
لینک به ارسال

اینجوری که نمی شه هیچ کاری کرد ولی اگر سایت آن لاینه و آدرسش رو بدید و دقیقا هم توضیح بدید چه نغییری مد نظرتونه و یا یک نمونه از آنچه می خواهید رو نمایش بدید می شه یه کارایی کرد

لینک به ارسال

این ادرس سایتمه http://parsipuls.com/ الان حالت معمولی هستش والا تغییرات مد نظرم اینه ک یه جوری جلوه کند نمونه هم میتونم patoghestan.ir معرفی کنم اما دقیق مثل این نمیخوام /// ممنون میشم از کمکتون :X

لینک به ارسال

این ادرس سایتمه http://parsipuls.com/ الان حالت معمولی هستش والا تغییرات مد نظرم اینه ک یه جوری جلوه کند نمونه هم میتونم patoghestan.ir معرفی کنم اما دقیق مثل این نمیخوام /// ممنون میشم از کمکتون :X

دوست من، چه من چه هر دوست دیگه ای وقتی قراره کمک کنه به این احتیاج داره بدونه شما چی می خواهی اینکه شما چه چیزی رو نمی خواهی به درد من نمی خوره و باور کنید فرصت اتود زدن و بعد اعمال سلیقه نیست اگر ممکنه آنچه در نظرتونه رو در فتوشاپ باز سازی کنید تا ببینیمش یا یک اسکرین شات از آنچه می خواهید تهیه کنید و مثلا اگر نمی خواهید دقیقا مثل فلان سایت باشد توضیح دهید که می خواهید کدام قسمتش چه فرقی کند

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز اما من نمونه ای تو ذهنم نیست و فقط میخوام از این سادگی در بیاد زیاد هم واسم مهم نیست که چطور باشه ! حالا اگر امکانش هست با سلیقه خودتون یکم توش ویرایش بدید ممنون X:

یه سوال دیگه این دکمه بعد و قبل در کدهای css هستش؟؟؟ برای تغییر مکان؟؟اگه امکانش هست مثل این سایت بشه http://iranfilm13.com/ یا جاش تغییر کنه!!

( درصورت امکان و داشتن وقت )

VB-IN-WP-.zip

ویرایش شده توسط hossein98
لینک به ارسال

اتفاقاً قالبتون خیلی خوشکله .

اکنون متد جدید طراحی ، سادگی و یویزفرندلی بودن هست .

نیاز نیست ، یک قالب شلوغ داشته باشید و کاربران رو سر در گم کنید .

برای یه سری تغییر میتونید از گرد کردن گوشه ها استفاده کنید .

div
{
border-radius:4px;
}

لینک به ارسال

در کدهای css هیچ دکمه ای نیست

هرچیزی که به عنوان بک گراند در css به سایت ها اضافه می شه یا رنگ و استایله یا عکس که در محیط گرافیکی و توسط گرافیست یا خود شما تولید می شه css فقط موظف که به اجزای صفحه بگه کجای صفحه باشند چه رنگی باشند و موقعیتشون نسبت به هم چگونه باشه

چیزی که من در سایت مد نظرتون دیدم یک اسلاید شوئه که Jquery است و بحثش کلا سوا است

نظرتون چیه که یک قالب توی همین مایه ها معرفی کنم دانلود کنید و به مرور بیاموزید و شخصی سازیش کنید

فکر کنم این یا بهترین راهه یا تنها راه

لینک به ارسال

به نظر من شما خودتون شروع کنید و تغییرات کوچکی در بخش css سایتتون بدید.

برای این کار هم می تونید از پلاگین firebug موزیلا کمک بگیرید.

ویرایش شده توسط dnojir
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...