رفتن به مطلب

حل مشکل مطالب مشابه

r72

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه قالب رو دارم ویرایش میدم یه مشکلی که دارم اینه که قالب ارور میده در کادر مربوط به مطالب مشابه.می نویسه که فانکشن تعریف نشده.من فایل سینگل رو شات گرفتم پیوست کردم(خطی ک مورد داره) بگید مشکل چیه ممنون

همچنین در قالب بخشی واسه باکس دانلود تعریف شده در همین فایل سینگل.اما در پست ها نمایش داده نمیشه

post-5766-0-69574700-1397937852_thumb.pn

لینک به ارسال

سلام من یه قالب رو دارم ویرایش میدم یه مشکلی که دارم اینه که قالب ارور میده در کادر مربوط به مطالب مشابه.می نویسه که فانکشن تعریف نشده.من فایل سینگل رو شات گرفتم پیوست کردم(خطی ک مورد داره) بگید مشکل چیه ممنون

همچنین در قالب بخشی واسه باکس دانلود تعریف شده در همین فایل سینگل.اما در پست ها نمایش داده نمیشه

به انجمن خوش اومدید :

جسارتا قبل از هر چیزی قوانین انجمن رو مطالعه بفرمائید.

از طریق دکمه post-2281-0-77043600-1397999878.png میتونید کدها رو در تایپیک قرار دهید.

کدهای مربوط به فایل single + فانکشن رو قرار دهید

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال

به انجمن خوش اومدید :

جسارتا قبل از هر چیزی قوانین انجمن رو مطالعه بفرمائید.

از طریق دکمه post-2281-0-77043600-1397999878.png میتونید کدها رو در تایپیک قرار دهید.

کدهای مربوط به فایل single + فانکشن رو قرار دهید

همون تیکه که مشکل داره یا کله کدهارو؟

لینک به ارسال

همون تیکه که مشکل داره یا کله کدهارو؟

اول خطایی که میده رو بذارید ببینیم مشکل از کجاست

بعد از اون میتونید کدهای فایل single , function رو بذارید که سریع تر مشکل حل شه .

موفق باشید

لینک به ارسال

دوستان من خودم مشکلو حل کردم فقط یه موردی هست که این افزونه related posts via categories رو فعال کردم اما نمیتونم تنظیمش کنم که درون اون قسمتی که تعبیه کردم مطالب مشابه رو نشون بده یه سری فیلد داره خواهشن بگید در این فیلد ها چی وارد کنم.عکس از فایل سینگل در بالا موجوده

لینک به ارسال

دوستان من خودم مشکلو حل کردم فقط یه موردی هست که این افزونه related posts via categories رو فعال کردم اما نمیتونم تنظیمش کنم که درون اون قسمتی که تعبیه کردم مطالب مشابه رو نشون بده یه سری فیلد داره خواهشن بگید در این فیلد ها چی وارد کنم.عکس از فایل سینگل در بالا موجوده

این کد رو توی فایل single.php قرار بدید ببینید نمایش داده میشه ؟

<?php display_related_posts_via_categories() ; ?>

لینک به ارسال

این کد رو قرار دادم اما همینطورکه میدونید در این افزونه یه قسمت تنظیمات هست که گفته اگر تیک رو بردارید باید دستی تظیمش کنید اما من نمیدونم چی وارد کنم در فیلد ها

لینک به ارسال

متاسفانه دوستان جواب سواام رو ندادن یه مشکلی هم در پلاگین امتیاز دهی دارم هم در wp-postratings و هم در gd-star در هردو وقتی روی رای کلیک می کنم رای نمیده کد های دستوری wp_head و wp_footer هم قرار دادم اما کار نکرد

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...