رفتن به مطلب

قرار دادن2 تا سایت وردپرس در یک سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

ببخشید من بعضی سایت ها رو دیدم که مثلا قسمت فروشگاه شون با قسمت اصلی شون فرق دارم

مثلا ادرس سایت www.yourname.com و ادرس فروشگاش www.yourname.com/shop می خواستم ببینم این به چه صورت هست ، بعد قالب قسمت شاپ کلا فرق داره .کلا قسمت دوم هم برای خودش منو ها و صفحات دیگه ای داره.من قبلا به شرکتی که ازش هاست داشتم گفتم برام انجمن قرار بدن ، بعد اومدن انجمن رو به این گونه اضافه کردن www.mysite.com/forum ، در صورتی که روت انجمن در فولدری با ادرس www.forum.mysite.com بود و هردو آدرس هم قابل دسترسی بود می خواستم ببینم چگونه میباشد.

لینک به ارسال

سلام. اون قسمت دوم در واقع یه سایت جدا هست که آدرسش به صورت یک ساب دامین هست. آدرس های ساب دامین نیز از دو آدرس domain.com/sub و sub.domain.com قابل دسترس اند و یکسان اند.

لینک به ارسال

من ساب دامین هام رو به صورتی www.mysite.com/shop نوشتم ، اما وقتی این رو تو مرورگر وارد می کنم صفحه 404 برام فراخانی میشه .چکار باید بکنم که خود صفحه اصلی فراخانی بشه ؟

الان این سایت رو شما نگاه بکنید

http://www.skyapps.ir/

قسمت اندرویش با قسمت ios فرق داره ، اما ساب دامین هم نیستن.اما ادرسش هم به این صورت میشه www.skyapps.ir/ios چطوری میشه همچین چیزی رو درست کرد ؟

لینک به ارسال

سلام می تونید وردپرس شبکه ببندید که نیازی به بستن هسته مجدد نباشد در واقع با یک موتور ده ها سایت را در درون هم کنترل کنید

و می توانید در هر پوشه یک وردپرس مجزا با دیتا بیس جدا نصب کنید

مورد اول بهتر است و با جستجوی وردپرس شبکه ده ها مورد اطلاعات مفید در اینباره در انجمن می یابید

لینک به ارسال

من مشکلی ندیدم. ساب دامین درست لود میشه.

http://irworlds.com/teach/ الان من این رو وارد مکنم صفحه 404 میاد...

یعنی برای شما این مشکل وجود نداره ؟

سلام می تونید وردپرس شبکه ببندید که نیازی به بستن هسته مجدد نباشد در واقع با یک موتور ده ها سایت را در درون هم کنترل کنید

و می توانید در هر پوشه یک وردپرس مجزا با دیتا بیس جدا نصب کنید

مورد اول بهتر است و با جستجوی وردپرس شبکه ده ها مورد اطلاعات مفید در اینباره در انجمن می یابید

الان اون سایتی که من گفتم skyapps.ir اون فکر نکم از هسته شبکه استفاده کرده باشه .اما چطور اون قسمت هاش از هم جدا هست ؟

لینک به ارسال

دوست عزيز براي انجام اين‌كار فقط كافيه توي روت سايتتون يك پوشه با نام دلخواه‌تون ايجاد كنيد ، اين پوشه ميشه برگه‌ي شما و ميتونيد هر استايل و قالبي كه دوست داريد درونش ايجاد كنيد از قبيل فروشگاه ، لينكدوني ، نصب وردپرس جديد و ... ، دوستان هم توضيح دادند ..

لینک به ارسال

فقط یه فایل تو روت سایتم درست کنم بعد روش یه وردپرس با یه قالب دیگه ایجاد کنم می تونم چنین ادرسی باش درست کنم ؟

www.mysite.com/shop

توي روت سايتتون يك فايل نه ، يك فولدر ايجاد كنيد و داخلش وردپرس جديد نصب كنيد و ساير كارهايي كه ميخوايد انجام بديد .. بله ، ميتونيد چنين آدرسي باهاش درست كنيد .. يعني آدرس اين بخش دقيقا به همين صورت ميشه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...