رفتن به مطلب

وردپرس 3.8.2

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان .. چند وقتیه آپدیت وردپرس 3.8.2 رو تو پنل خودم میبینم. به نظرتون آپدیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ چیز خاصی اضافه شده یا تغییر مهمی انجام شده؟

لینک به ارسال

تا جایی که من تست کردم 1 مشکل بوجود اومده

اونم اینه که در قسمت دیدگاه ها که وارد میشید به جز اینکه در زیر نام نویسنده مشخصات طرف زو زده زیر قسمت دیدگاه هم باز همونا تکرار شده + خود دیدگاه ( در قسمت مدیریت وردپرس - دیدگاه ها )

لینک به ارسال

تا جایی که من تست کردم 1 مشکل بوجود اومده

اونم اینه که در قسمت دیدگاه ها که وارد میشید به جز اینکه در زیر نام نویسنده مشخصات طرف زو زده زیر قسمت دیدگاه هم باز همونا تکرار شده + خود دیدگاه ( در قسمت مدیریت وردپرس - دیدگاه ها )

یعنی یه جور باگ؟! اینطور باشه که ممکنه بعدا مشکل ایجاد بشه.

لینک به ارسال

تکلیف وردپرس ما که خودکار خودشو به روز میکنه چیه ؟!

ما که دیگه نیازی به آپدیت به نسخه فارسی نداریم ، داریم ؟ ( چون از افزونه پارسی ساز استفاده میکنم )

لینک به ارسال

تکلیف وردپرس ما که خودکار خودشو به روز میکنه چیه ؟!

ما که دیگه نیازی به آپدیت به نسخه فارسی نداریم ، داریم ؟ ( چون از افزونه پارسی ساز استفاده میکنم )

در نخسه جدید وردپرس چند تا مشکل امنیتی برطرف شده است. همیشه آپدیت کردن ورژن جدید جز راه هایی است که امنیت وردپرس را افزایش می دهد.

لینک به ارسال

ادیتورش هم مشکل داره. تو قسمت ویرایش قالب راست چین هست

عجیبه که ما مشکلات شما رو نداریم

یا از افزونه جلالی استفاده میکنید یا پوستتون سازگار نیست

لینک به ارسال

عجیبه که ما مشکلات شما رو نداریم

یا از افزونه جلالی استفاده میکنید یا پوستتون سازگار نیست

این 2 مشکل که من گفتم هیچ کدام در ظاهر سایت که نیستن. مورد ادیتور که تو قسمت ویرایش قالب هست مورد دیدگاه باز تو قسمت تایید دیدگاه هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...