رفتن به مطلب

فروشگاه گل و گیاه با ووکامرس

نسـتـــرن

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان خوبم

من ی فروشگاه راه اندازی کردم با ووکامرس و این اولین تجربه ام برای کار با ووکامرس هست و به همین دلیل خیلی پیشنهادات و انتقادات شما برام مهمه.

میشه ی نگاهی به این فروشگاه بندازین و بگین که چی کم داره.باید چطوری باشه.فرآیند های خرید راحت انجام میشه؟شما به عنوان ی خریدار از کار کردن با فروشگاه لذت میبرین؟

همچنین درگاه پارس پال خوب هست براش بگیرم؟

واقعا ممنونم

فروشگاه

ویرایش شده توسط نسـتـــرن
لینک به ارسال

جدای از اینکه فروشگاهتون از نظر ظاهری هنوز به کار نیاز داره - اما نکته ی خیلی مهمتر اینه که فروش گل با پست امکان پذیر نیست و می باید از سرویس های ارسال شخصی یا گران استفاده کنید.

از طرف دیگه امکان استفاده از سیستم cod هم برای گل امکان پذیر نیست چون گلی که در این حالت مرجوع بشه به درد سر مزار هم نمی خوره

پس در کل باید حتماً مشتریتون از کیفیت و کمیت هم خودتون و هم محصولتون مطمئن بشه که سایتتون لااقل الان اصلاً چنین اطمینانی نمیده

لینک به ارسال

این سیستم cod چی هست؟

راستش من که نه،صاحب سایت باغ شیشه ای گفته با عرضه کننده ها میخواد صحبت کنه و کل ارسال رو به اونا بسپاره که فکر میکنم از لجاظ ارسال مشکلی پیش نیاد.ضمنا فعلا خارج تهران و کرج هم ارسال نمیکنه.

از نظر فنی چطور؟مشکلی داره؟

لینک به ارسال

شما باید اول بررسی کنید که چه قابلیت هایی رو میتونید ارائه کنید

و انتظار دارید مشتری چه باخوردی از شما داشته باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...