رفتن به مطلب
amirdesigner

فروش وب سایت با موضوع طراحی سایت و گرافیک

پست های پیشنهاد شده

باسلام و احترام

دوستان من مدیر سایت امیردیزاینر هستم

www.amirdesigner.ir

4 سال شده که دارم طراحی سایت میکنم و الان بدلیل کنکور و مشکلات دیگه که پیش رو دارم دیگه وقت ندارم که سایت طراحی کنم و بخواطر همین میخوام سایتمو بفروشم

از همه ی کسانی که تو کاره طراحی سایت و گرافیک هستن میخوام یه قیمت بدن و اگه کسی خواست بهم ایمیل بده

امکانات و اطلاعات کامل رو تو سایتم گذاشتم

لینک زیر رو باز کنید ببینید

http://goo.gl/lwq49e

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mory_fun
      با سلام خدمت عزیزان
      افزونه ای جهت فروش یوزر پسورد میخواستم با اموزش 
      با افزونه License Manager for Woocommerce نمیتونم کار کنم !

با تشکر
    • توسط ahmad25532
      سلام. یه سایت صنایع دستی دارم برای صادرات. قراره نمونه کارها (عکس و یه سری توضیحات و یه دکمه برای ثبت سفارش که هدایت بشه به یک فرم) بره تو سایت. نمیخوام فروش آنلاین داشته باشم (دکمه ی اضافه به سبد خریدی نباشه)- حالا این محصولاتم رو چجوری تو سایت اضافه کنم؟ قالبی که دارم فروشگاهیه. هم میتونم به صورت محصول اضافه کنم، هم تو قسمت portfolio (نمونه کار) - شاید اگه میتونستم دکمه ی اضافه به سبد خرید رو تغییر بدم (هم متنش و هم لینکش رو) کارم راه میافتاد.
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من یه مشکلی رو سایتم دارم. رو بعضی از محصولاتم میزنم ریدایرکت میشه رو یکی از مقاله های سایتم. یا رو نسخه موبایل تو دسته یکی از محصولاتم وقتی میزنم صفحه بعدی که بقیه محصولات رو لود کنه ریدایرکت میشه رو همون مقاله. همچین چیزی تا به حال دیده بودید؟ مشکل از کجاست؟ اون مقاله مشکل داره؟
    • توسط logomaster
      سلام .
      وبسایت لوگومستر واگذار میشود. (https://logomaster.ir) . 
      گفتگو خصوصی!
    • توسط سیدمحسن
      سلام بنده دسترسی به بخش خرید و فروش نداشتم اینجا تاپیک گذاشتم
      بنده یک فرد که مسلط به وردپرس و برنامه نویسی باشه رو میخوام یه تغییراتی توی ووکامرس و قالبم میخوام
      هر کس که آمادگی داره لطفا پیام بده راجع به قیمت و چیزی که میخوام به طور دقیق صحبت کنیم.
  • اضافه کردن...