رفتن به مطلب

کم کردن حجم فیلم

yavar99

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه 10تا فیلم سینمایی دارم که هر کدومشون میانگین 100 دقیقه هست. دوستان من میخوام فیلم ها رو به یک فرمتی تبدیل کنم که هر کدوم حداکثر 500-600 مگابایت باشد. راه حلی دارید؟ چه فرمتی رو پیشنهاد می کنید؟ چه نرم افزاری رو پیشنهاد می کنید؟

لینک به ارسال

سلام

معمولا سایت های فیلم mp4 میزنن که کیفیت خوبی هم داره.

نرم افزار Xilisoft Video Converter هم خوبه اگه از پس کرکش برنیومدید پرتابل بزنید.

لینک به ارسال

فرمت های مختلف مشکلی ندارن فقط این نکته رو مد نظر داشته باشید هرچه حجم فیلم کمتر میشه مسلماً از کیفیتشم کمتر میشه . در برخی از مبدلهای تصویری میتونید کیفیت خروجی رو طوری تنظیم کنید که حجم دلخواهتون رو بدست بیارید .

لینک به ارسال

اون موقع باید با رزولوشن کمتر بزنید

البته اگه برای وب نمیخواید divx بهتره

البته بهتره از انجمنهای کامپیوتر بپرسید.

لینک به ارسال

با تصدیق نظرات اساتید و دوستان ... !

بنده نرم افزاره 7zip رو پیشنهاد میکنم!

فرمت هم mp4 گزینه خوبیه!

لینک به ارسال

با تصدیق نظرات اساتید و دوستان ... !

بنده نرم افزاره 7zip رو پیشنهاد میکنم!

فرمت هم mp4 گزینه خوبیه!

ببخشید 7zip خیلی قویه ولی آیا میشه winrar بازش کرد؟

لینک به ارسال

فرمت mkv نسبت به کیفیت بالایی که داره حجم پایینی داره و اصلا هم کیفیتش کمتر از mp4 نیست و میشه گفت برعکسه فرمت mp4 اصلا به درد فیلم نمیخوره و فقط مخصوص موزیک ویدیو هستش و فرمت mkv روی بعضی از ویدیو پلیر های خانگی پشتیبانی نمیشه اما mp4 بر روی همه پلیر هیا خانگی پشتیبانی میشه .

اگر دقت کنید تمام فیلم هایی که کیفیت Bluray 1080p / 720p دارند فرمتشون mkv هستش که اگر بخوان فرمت mp4 اون رو خروجی بگیرن حدود 10 گیگ میشه در صورتی که میشه همین حجم رو با mkv خروجی گرفت با حجم 900 مگابایت !!!

لینک به ارسال

ببخشید 7zip خیلی قویه ولی آیا میشه winrar بازش کرد؟

محبوبیت این نرم افزار هم محیطه ساده و قدرتشه !

بله با WinRAR میتونید از حالت فشرده خارج کنید!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...