رفتن به مطلب

استفاده از کد امنیتی در صفحه ثبت نام و انتخاب رمز توسط کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتتون بخیر

خواستم بدونم راهی هست تا اون بخش تایید توسط ایمیل رو از مراحل ثبت نام حذف کنیم و کاربر فقط یه captcha بزنه و ثبت نام کنه؟

آخه بعضی هاستها-مثل هاست من-مشکل دارن و ایمیل ارسال نمیکنن.با smtp هم حتی مشکل دارن.میخوام کلا ارسال ایمیل رو بردارم تا راحت بتونن کار کنن.

الآن چون ایمیل ارسال نمیشه رسماً هیچکس نمیتونه حسابش رو تایید کنه تا وارد سایت بشه.

ممنون

---------

راستی، یه افزونه ای معرفی می کنید که بتونم مثلا چندتا برگه بسازم و کارهای زیر رو باهاشون انجام بدم :

1-توی این برگه صفحه ورود رو فراخوانی کنم = www.mysite.com/signin

2-توی این صفحه بخش ثبت نام رو فراخوانی کنم = www.mysite.com/signup

3-3-توی این هم پروفایل کاربری(البته بتونم فیلدهای پروفایل رو هم شخصی سازی کنم) = www.mysite.com/profile

مشکل اساسی اینجاست که افزونه های theme my login و profile builder و ... از shortcode استفاده میکنن که اونم توی پوسته من کار نمیکنه.حتی با پوسته پیشفرض هم تست کردم بیشترشون کار نکردن.

ممنون

یا علی

لینک به ارسال

افزونه register plus رو دانلود کنید برای ثبت نام تو قسمت تنظیمات تایید ایمیل رو بردارید

و از افزونه های کپچا که خیلی هست برای کد امنیتی استفاده کنید

برای بعدی ها هم همون theme my login همه کارهارو میکنه

چطوری استفاده میکنید که شورت کدها کار نمیکنه ؟

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون

این افزونه register plus عالیه :)

میشه یه کم طرز کار theme my login رو توضیح بدین؟

----------

راستی،چجوری میتونم کاری کنم هر کاربری فقط فایلهایی که خودش آپلود کرده رو ببینه؟منظورم توی کتابخانه رسانه هاست!

لینک به ارسال

افزونه theme my login چیزی نداره به جز یه پنل تنظیمات و یه ابزارک

فقط با ابزارک خودش (یالینک های ورود و ثبت نام خودش) کار میکنه

لینک به ارسال

افزونه theme my login چیزی نداره به جز یه پنل تنظیمات و یه ابزارک

فقط با ابزارک خودش (یالینک های ورود و ثبت نام خودش) کار میکنه

ببخشید.قبلاً یه بار ازش استفاده کردم اما الآن هرچی نگاه میکنم نمیتونم shortcode ها و ... رو پیدا کنم.میشه شما به طور خلاصه بفرمایید؟

مثلا این جوری :

برای صفحه ورود = [t-m-l=1] و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...