رفتن به مطلب

مشکل افزونه wp-parsidate با ووکامرس فارسی

pirooz

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه wp-parsidate تنها فارسی‌سازی است که در ووکامرس فارسی تاریخ‌های میلادی را به شمسی تبدیل می‌کنه

اما یک مشکل اساسی وجود دارد.

اینکه

وقتی که سفارش‌ها را ویرایش می‌کنیم، تاریخ سفارش را تغییر داده و به زمان ویرایش سفارش تبدیل می‌کنه و دیگر تاریخ سفارش، قابل تغییر نیست.

این مشکل می‌تونه توی گزارشگیری بسیار دردسر ساز بشه.

ممنون می‌شم اگر بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلام

بله این موارد رو میدونیم و برای نسخه بعدی با ووکامرس همخوان میکنیم چون اصلا برای ووکامرس تهیه نشده بود اما چون با وردپرس سازگار بود الان با ووکامرس تقریبا کار میکنه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

بله این موارد رو میدونیم و برای نسخه بعدی با ووکامرس همخوان میکنیم چون اصلا برای ووکامرس تهیه نشده بود اما چون با وردپرس سازگار بود الان با ووکامرس تقریبا کار میکنه

با عرض سلام و خسته نباشید

خواستم بدونم فقط این مشکل رو برطرف میکنید یا با نصب wp-parsidate کل افزونه ووکامرس فارسی خواهد شد؟

ممنون

لینک به ارسال

بسته فارسی‌ساز فقط فایلهای زبان وردپرس را داراست

و نه افزونه/پوسته‌ها را

لینک به ارسال

سلام

دوستان من فارسی ساز و خود افزونه ووکامرس رو نصب کردم رو به روشی که در سایت فارسیش هست ولی اصلا فارسی نمیشه مشکل از کجاست؟ هر دو هم فعال هستند ولی همه جای مدیریت ووکامرس انگلیشه

لینک به ارسال

سلام

دوستان من فارسی ساز و خود افزونه ووکامرس رو نصب کردم رو به روشی که در سایت فارسیش هست ولی اصلا فارسی نمیشه مشکل از کجاست؟ هر دو هم فعال هستند ولی همه جای مدیریت ووکامرس انگلیشه

منم همین مشکل رو دارم از وردپرس 3.9 استفاده میکنم و بسته پارسی ساز پارسی دیتا ولی تمامی نسخه های ووکامرس را نصب کردم ولی بسته فارسی ساز ووکامرس کار نمیکنه و فارسی نمیشه

کمک کنید لطفا

الان یک جا خوندم باید وردپرس فارسی باشه تا بسته فارسی ساز کار کنه ولی من چطوری میتونم این کار رو کنم و مطالبم حذف نشن؟؟؟

wpfpw.ir

ادرس سایتمه برسی کنید

به فروشگاه نیازمندم

لینک به ارسال

سلام

دوستان بررسی کنین که توی فایل wp-config توی WPLANG مقدار fa_IR رو وارد کرده باشین.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

من بسته پارسی ساز رو نصب کردم و همه چی فارسی شد فقط الان یه مشکل اساسی دارم و اینه که وقتی متنی رو مینویسم بجای همه حروف علامت سوال میاد.

اصلن متن نمایش داده نمیشه فقط علامت سوال.

لطفن راهنماییم کنید.

مرسی

لینک به ارسال

برای فارسی سازی ووکامرس، یه افزونه کوچولو رو از سایت www.woocommerce.ir بگیرید و نصب کنید کاملا فارسی سازی صورت می گیره. هروقت هم ووکامرس رو آپدیت کردید فارسی سازیتون باقی از بین نمیره.

لینک به ارسال

خوب ولی با تاریخ مشکل داره د بعضی قسمت ها

به نظر من باید بسته فارسی ساز تمامی افزونه های مهم وردپرسم فارسی کنه یا یه مثلا بسته افزایشی داشته باشه

برای ووکامرس بادی پرس و...

لینک به ارسال

برای ست جدید افزونه های پرکاربرد تنظیم قرار دادیم (نسخه جدید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...