رفتن به مطلب

دلیل NOT FOUND درگوگل وبمستر؟

sir1

پست های پیشنهاد شده

در گوگل وبمستر بررسی کردم نمیدونم به چه دلیلی این NOT FOUND ها را برای بعضی از ادرس های سایتم زده لطفا راهنماییم کنید تا حلشون کنم.

یکی از این ادرسها اینه:

http://www.acgih.ir/...-دستورالعمل-ها/

با وجود اینه باز میشه ولی در قسمت ارورش این پیامو داده:

Googlebot couldn't crawl this URL because it points to a non-existent page. Generally, 404s don't harm your site's performance in search, but you can use them to help improve the user experience.

یکی دیگر از این NOT FOUND ها که اکثر خطاها را به خود اختصاص داده مربوط به تگ های سایتم هست. مثلا برای ادرس تگ زیر نات فواند زده

http://www.acgih.ir/...وع-مدیریت-زمان/

توضیحات ارورش همان بالایی هست.

اینم بگم که من در افزونه وردپرس سئو تگها و دسته بندی ها را جز کلمات کلیدی سایت قرار دادم.

تنظیمات پیوند یکتا هم در افزونه وردپرس سئو به صورت زیراست:

post-4223-0-13038900-1396938965_thumb.pn

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

ممکنه در فایل robots.txt مرور تگ ها توسط موتور های جستجو بلوک شده باشه .

لینک به ارسال

محتویات robot.txt به صورت زیر است و فک نکنم از اون باشه

User-agent: *
Disallow: /wp-activate.php
Disallow: /wp-config.php
Disallow: /wp-includes
Disallow: /wp-signup.php
Disallow: /wp-register.php
Disallow: /wp-login.php
Disallow: /wp-admin
Disallow: /wp-settings.php
Allow: /
Disallow: /wp-admin
Disallow: /wp-includes
Disallow: /wp-content
Sitemap: http://www.acgih.ir/sitemap.xml

لینک به ارسال

سلام

قررا نیست اگر امروز یک لینک پاک بشه , فردا گوگا نشون بده , ممکنه واسه قبل باشه.

شما کی تنظیمات افزونه رو تغییر دادید از اولین روز همین طور تنظیم کردید یا بعد از مدتی ؟؟؟

لینک به ارسال

اگر مطمئن هستید لینک ها بخوبی باز میشه (از همون قسمت گوگل وب مستر بر روی لینک های نات فوند کلیک کنید و هم یکبار خودش رو باز کنید و هم مرجع اون لینک ها چک کنید که صحیح باشه) فقط کافیه تیک کنار لینک موردنظر رو بزنید و دکمه fix رو بزنید . بعد چند روز 404 مورد نظرتون پاک میشه

لینک به ارسال

سلام

قررا نیست اگر امروز یک لینک پاک بشه , فردا گوگا نشون بده , ممکنه واسه قبل باشه.

شما کی تنظیمات افزونه رو تغییر دادید از اولین روز همین طور تنظیم کردید یا بعد از مدتی ؟؟؟

از اول روز که افزونه یوهاست وردپرس را تنظیم کردم دیگه دست نزدم و بر طبق آموزش هایی که در سایتها داده شده انجام دادم. فقط نمیدونم دلیل این همه خطا چیه. تقزیبا برای تمام تگ ها خطای 404 داده.

اگر برای تگ ها هم گزینه

fix را میزنم روز بعد مثل خودشه دوباره همون خطاها میاد. و وقتی تگ ها رو باز میکنم هر کدام مربوط به یک مطلب هستن.

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

fix را میزنم روز بعد مثل خودشه دوباره همون خطاها میاد. و وقتی تگ ها رو باز میکنم هر کدام مربوط به یک مطلب هستن.

یعنی وقتی بر روی لینک تگهایی که گوگل به عنوان 404 معرفی کرده کلیک میکنید بصورت صحیح باز میکنه و گوگل اشتباهی به اونها 404 داده و fix هم نمیشن ؟

از ابزار fetch استفاده کنید ببینید اون لینک از نظر گوگل چطوریه .

لینک به ارسال

من مطمئنم که تگ هام هیچ مشکلی نداره.

فقط تعدادشون زیاد هست و همشونو در وبمستر ثبت کردم. احتمالا زیاد میدم که مربوط به اون است و نباید ثبت میکردم و تعداد مطالبم هم زیاده.

برای همین فعلا نقشه های مربوط به تگ ها و دسته ها را حذف کردم ببینم وضع چطور پیش میره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...