رفتن به مطلب

مشکل در ایندکس

iran1404

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه مشکل عجیب برا در سایتم پیش اومده که نمیتونم حل کنم!!!

من سایتم تمام مطالب در گوگل وبمستر ایندکس شده ولی در نتایج سرچ گوگل نمایش داده نمیشه!!!!

کلیک کنید

من یه مدت به افزونه Google XML Sitemaps شک داشتم ولی مشکل از این افزونه نبود!

بعد گفتم شاید مشکل WordPress SEO باشه افزونه All in One SEO Pack رو جایگزین کردم ولی فهمیدم مشکل از افزونه هم نیست! حالا فکر کنم مشکل از قالب باشه چون قالب قبلی در نتایج گوگل خوب بود ! ولی قالب قبلی دیر لود میشد ! این قالب رو جایگزین کردم این قالب سئو ش 100 هستش ولی در نتایج گوگل اصن بالا نمیاد! گوگل وبمستر میگه همه ایندکش شده ! ولی در نتایج گوگل ظاهر نمیشه! :(

لینک به ارسال

با سلام

چند وقته سایتتو راه اندازی کردی؟

این مشکل از کی براتون اتفاق افتاده؟

در ضمن سعی کن از یک افزونه سئو استفاده کنی ، تغییرش ممکن هست مشکلاتی را به بار بیاورد

لینک به ارسال

با سلام

یه مشکل عجیب برا در سایتم پیش اومده که نمیتونم حل کنم!!!

من سایتم تمام مطالب در گوگل وبمستر ایندکس شده ولی در نتایج سرچ گوگل نمایش داده نمیشه!!!!

کلیک کنید

من یه مدت به افزونه Google XML Sitemaps شک داشتم ولی مشکل از این افزونه نبود!

بعد گفتم شاید مشکل WordPress SEO باشه افزونه All in One SEO Pack رو جایگزین کردم ولی فهمیدم مشکل از افزونه هم نیست! حالا فکر کنم مشکل از قالب باشه چون قالب قبلی در نتایج گوگل خوب بود ! ولی قالب قبلی دیر لود میشد ! این قالب رو جایگزین کردم این قالب سئو ش 100 هستش ولی در نتایج گوگل اصن بالا نمیاد! گوگل وبمستر میگه همه ایندکش شده ! ولی در نتایج گوگل ظاهر نمیشه! :(

سلام

ایندکس مطالبتون رو از لینک زیر ببینید.

https://www.google.com/search?q=http%3A%2F%2Fsalamatonline24.ir%2F&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#q=site:salamatonline24.ir%2F&rls=org.mozilla:en-US:official

لینک به ارسال

تمامی مطالب شما در گوگل ایندکس شده ، طریقه‌ی سرچ شما برای دیدن ایندکس مطالب اشتباه هست ، به این صورت باید سرچ کنید در گوگل :

site:www.YourSite.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...