رفتن به مطلب

حذف مطالب کم بازدید و تاثیر آن بر سئو

javad abbasi

پست های پیشنهاد شده

دوستان حجم دیسک سایت ما زیاد شده. داخل نوشته هامون هم نوشته های خوب پربازدید داریم و هم نوشته ای که اصلا بازدید نداشته و نوشته ای که شاید هفته ای یک بار بازدید بشه. خودم که حساب می کنم 80 درصد نوشته ها الان قابل حذف هستند چون اخبار هستند.

می خوام بدونم اگر اینها را حذف کنم روی سئوی سایتم و موتور جستجوگر گوگل چه تاثیری میذاره؟ آیا گوگل خودش خودکار این آدرسهای حذف شده از مخزنش حذف می کنه یا خیر ؟

همچنین با چه کد یا افزونه ای میشه که مطالب را با توجه به بازدیدی که دارند حذف کنه؟ مثلا بازدیدهای کمتر از 1 مورد در هفته .

لینک به ارسال

مگه بازدید کلتون چقدره ؟!

بیشتر مطالبم چون خبر بود و باطبع کپی هست و به مرور زمان ارزش مطلبی خود را از دست می دهد بهتر است حذف شوند. مطلب اضافی مثل علف هرز می مونه که فکر کنم وقت بوتهای گوگل را هم می گیره. علاوه بر آن می خوام حجم دیسک را کم کنم.

بازدیدم خوبه. با اینکه دامین را عوض کردم در عرض سه ماه به رتبه 16 هزار ایران رسیدم.

لینک به ارسال

اگر کپی هست که برای سایت های ازش کپی کردین تبلیغ می کنین و بهتر حذف کنید اگر منبع و پایین مطلب بزنید حتی بازدیدتونم بیشتر میشه

اما اگر خودتون نوشتید پاک نیکنید مطالب قدیمی روز به روز ایندکسشون بهتر میشه

در کل حذف مطلب بیشتر وقت ها مضره خیلی کم پیش میاد که مفید باشه

لینک به ارسال

با سلام

به نظر من مطالب کپی را حذف نکن ، بلکه بعد از این سعی کن مطالب اختصاصی تولید کنی

دوستانه هم اشاره کردند که حذف مطلب بیشتر وقت ها مضره خیلی کم پیش میاد که مفید باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

مطالب حذف نشن بهتر هست ، لینک‌های 404 به سایتتون صدمه میزنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...