رفتن به مطلب

نمایش آخرین مطالب دسته خاص

پست های پیشنهاد شده

وقتی در صفحات داخلی هستم و در حال مطالعه یه مطلب از دسته سینما، میخوام آخرین مطالب سینما در بالای پست نمایش داده بشه و اگه در حال مطالعه مطلب دیگه از پست دیگه هستم آخرین مطالب اون دسته در بالای پست نمایش داده بشه.

کدی وجود داره؟ یه چیزی مثه "افزونه مطالب مرتبط" اما آخرین مطالب رو نشون بده

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

آموزش زیر بخوانید :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/545-%D9%83%D8%AF-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7/

لینک به ارسال

سلام

در فایل single کد زیر رو در loop قرار بدید

برای بدست آوردن آی‌دی دسته‌ای که در حال نمایش هست

<?php $thiscat = the_category_ID($echo=false); ?>

این هم برای نمایش آخرین مطلب اون آی‌دی

هر جا که ‌خواستید می‌تونید بزارید فقط لازم در همون فایلی باشه که کد بالا را گذاشتید

<span>Last Post</span>
<?php query_posts('cat='.$thiscat.'&post_status=publish&showposts=1');if(have_posts()):while(have_posts()):the_post();?>
<h3><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></h3>
<?php endwhile;else:endif;wp_reset_query();?>

ویرایش شده توسط مهدی
لینک به ارسال

منظورتون از جاگذاری در حلقه چجوریه، گاهی دوستان مواردی رو میگن که باید اضافه بشه به حلقه ، این حلقه رو باید خودم ایجاد کنم؟ حلقه هایی هستند مثه while , for که خودشون برای یکسری عمل خاص نوشته شده، نمیشه که به اینها اضافه کرد، این حلقه رو چجور باید ایجاد کنم.

- البته اینم بگم جاگذاری کردم بین چندتا کد درست شد (ممنون ) ؛ اما روش شناسایی این حلقه رو بهم بگید ، لطفا

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

درود.

منظور دوستان از حلقه همان حلقه نمایش پست هست شما کد بالا را باید داخل آن قرار دهید

به عبارت خیلی ساده می توانید کد بالا را بعد از تابع the_content() در فایل singel قرار دهید این کار باعث می شود کد شما بعد از نمایش متن نوشته نمایش داده شود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...