رفتن به مطلب

تغییر تنظیمات افزونه Google XML Sitemap

Alireza Xn

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان مثل اینکه بعد از آپدیت پلاگین Google XML Sitemap به 4.0.2 کلا تنظیماتش عوض شده و میگه باید دو فایل sitemap.xml و sitemap.xml.gz از روت هاست پاک بشه چون مثل اینکه در این روژن جدید دیگه نیازی به این دو فایل نیست و خود افزونه اون هارو به صورت داینامیک ایجاد میکنه .

ولی من وقتی این دوتا فایل رو پاک میکنم اصلا نقشه سایت بهم میریزه و گوگل وبمستر هم هشدار پاک شدن سایت مپ رو میده .

اگ ممکنه یه راهنمایی بکنید چون از چندتا از دوستان که سوال کردم گفتن که در این نسخه جدید با پلاگین سئو وردپرس یعنی yoast تداخل ایجاد میکنن .

لینک به ارسال

با سلام

تنها شما نیستید که این مشکل را دارید، اکثر کاربران بعد از آپدیت دچار این مشکل شده اند

در صورت نیاز افزونه را پاک کنید و ورژن قبلی افزونه را نصب کرده و فعال سازید

لینک به ارسال

با سلام

تنها شما نیستید که این مشکل را دارید، اکثر کاربران بعد از آپدیت دچار این مشکل شده اند

در صورت نیاز افزونه را پاک کنید و ورژن قبلی افزونه را نصب کرده و فعال سازید

خوب این که میشه پاک کردن صورت مسئله !!

لینک به ارسال
با سلام دوستان مثل اینکه بعد از آپدیت پلاگین Google XML Sitemap به 4.0.2 کلا تنظیماتش عوض شده و میگه باید دو فایل sitemap.xml و sitemap.xml.gz از روت هاست پاک بشه چون مثل اینکه در این روژن جدید دیگه نیازی به این دو فایل نیست و خود افزونه اون هارو به صورت داینامیک ایجاد میکنه . ولی من وقتی این دوتا فایل رو پاک میکنم اصلا نقشه سایت بهم میریزه و گوگل وبمستر هم هشدار پاک شدن سایت مپ رو میده . اگ ممکنه یه راهنمایی بکنید چون از چندتا از دوستان که سوال کردم گفتن که در این نسخه جدید با پلاگین سئو وردپرس یعنی yoast تداخل ایجاد میکنن .

اروری که با رنگ قرمز در تنظیمات زده با زدن گزینه ای که در آخر زده حل میشه و در ورژن جدید نیازی به اون دو تا فایل نداره. بعد اینکه این کارو انجام دادید افزونه را به روز کن.

ادرس نقشت همونای قبلی است با این تفاوت که پستهارو بر اساس تاریخ بایگانی کرده.

و در اونجا شما ادرسهای جدید رابه وبمستر معرفی کنید . منتظر باشید تا ایندکس بشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...