رفتن به مطلب

مشکل با افزونه فرم تماس 7

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید بنده مدت های زیادی هست از این افزونه استفاده می کنم و مشکلی باهاش نداشتم امروز برای یکی از دوستان اومدم این افزونه رو نصب کردم موقعی که تست کردم دیدم ایمیل ارسال نمی شه بعد توی سایت خودمم تست کردم دیدم اصلا ایمیل ارسال نمی شه یعنی وقتی فرم رو کامل می کنی و می زنی ارسال بشه با اینکه می زنه با موفقیت ارسال شد ولی بازم ایمیلی به مدیر سایت نمی رسه می خواستم بدونم چجوری مشکلش رو حل کنم

لینک به ارسال

در قسمت پست الکترونیک یه قسمت وجود داره به نام به: که زیر یک فیلد وجود داره برای وارد کردن ایمیل مدیر

لینک به ارسال

در قسمت پست الکترونیک یه قسمت وجود داره به نام به: که زیر یک فیلد وجود داره برای وارد کردن ایمیل مدیر

بله دوست عزیز اون رو وارد کردم و گفتم مدت زیادی هست استاده می کنم مشکلی نبوده الان یکدفعه فهمیدم مشکل داره ایمیل یاهو دادم جیمیل دادم ایمیل ایرانی دادم ولی فایده نداشته

لینک به ارسال

ببین تابع ارسال ایمیل در هاستتون مسدود نشده باشه

از مدیر هاستتون بپرسید

یا وقتی ایمیل رو میفرستید قسمت اسپم ایمیل خودتون رو هم چک کنید

لینک به ارسال

ببین تابع ارسال ایمیل در هاستتون مسدود نشده باشه

از مدیر هاستتون بپرسید

یا وقتی ایمیل رو میفرستید قسمت اسپم ایمیل خودتون رو هم چک کنید

تابع که فکر نکنم مسدود شده باشه توی اسپم ها هم نرفته در ضمن توی دو تا هاست چک کردم

لینک به ارسال

اگر از هاستتون مطمعن هستید ، یه بار افزونرو به صورت دستی جایگزین کنید و تست کنید

یا یک فرم جدید ایجاد کنید و یک بار دیگه تنظیمات افزونرو تست کنید

لینک به ارسال

اگر از هاستتون مطمعن هستید ، یه بار افزونرو به صورت دستی جایگزین کنید و تست کنید

یا یک فرم جدید ایجاد کنید و یک بار دیگه تنظیمات افزونرو تست کنید

همه انجام شده جواب نداده

لینک به ارسال

بعد اینکه همه تنظیماتو انجام دادی گزینه html را در پایین میزنی؟ باید اون تیکو بزنی

لینک به ارسال

نظر من استفاده از آموزش زیر میباشد :

آموزش ساخت فرم تماس با ما بدون افزونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...