رفتن به مطلب

ستاره دار کردن لینک در جستجوی گوگل

miladvox

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

جدیدا مطلبی راجب ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل مطالعه میکردم که ظاهرا با استفاده از افزونه Google Rich Snippets زمان ارسال مطلب برای پست خود امتیاز مابین 0 تا 5 را تعیین میکنیم . ثائدتا این عمل باعث جلب توجه و در نتیجه بالا رفته CTR می شود

سوالی که برای من پیش میات اگر قراره این دستور عمل امتیاز دهی به دست صاحب سایت صورت بگیرید چه فایده ای برای کاربران گوگل خواهد داشت . عقلانی این موضوع این است که بازدیدکنندگان سایت به مطالب امتیازد بدهند و گوگل بر اساس امتیازی که بازدید کنندگان دادند, ستاره ها را در نتایج خود نمایش بدهد

به خاطر این موضوع حقیقتا بابت جریمه کردن گوگل ترسیدم از این افزونه الارقم بالا بردن CTR سایت استفاده کنم

از اساتید محترم راهنمایی میخواستم

لینک به ارسال

با سلام

به عنوان مثال اگر شما صاحب یک سایت تحلیل و بررسی نرم افزار ، بازی ، فیلم ، محصول و ... باشید مسلمه که امتیازات شما برای گوگل ارزشمنده و چیزی که برای گوگل ارزشمنده توی 90 درصد مواقع برای بازدیدکننده ها هم ارزشمنده ...

می تونید از افزونه های امتیاز دهی استفاده کنید که توی ورژن های اخیر اکثرشون Google Rich Snippets در اون ها استفاده شده . با این کار امتیاز کاربران برای هر مطلب توی گوگل لحاظ میشه نه امتیاز مدیر

موفق باشید

لینک به ارسال

اینکه افزونه ای وجود دارد که بازدید کنندگان به پست ما امتیاز بدهند و این امتیاز به عنوان ستاره کنار لینک گوگل ما نمایش داده می شود خیلی عقلانی تر به نظر میرسد تا مدیر به پست خود امتیاز بدهد..... از قدیم گقتن ماست فروش هیچ وقت نمیگه ماست من ترشه ... دوست عزیز اگر امکانش هست افزونه یا کدی که در این زمینه هست (کاربران به پست امتیاز بدهند و به صورت ستاره کنار لینک گوگل ظاهر شود) را معرفی کنید ممنون میشم

دوستان با نظر من موافق هستند که نباید مدیر برای پست خود امتیاز در نظر بگیرد و بهتر است کاربر به پست ما امتیاز بدهد ؟ ... لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

از نتایج جستجوی زیر استفاده کنید :

https://wordpress.org/plugins/search.php?q=star+rating+rich

یه نکته ، امتیاز نباید لزوما به پست داده بشه ، ممکنه به محتوای پست باشه که مدیر به اون امتیاز میده نه خود پست ، همونطور که گفتم این محتوا ممکنه یه فیلم ، یه نرم افزار و ... باشه ، پس به صورت کلی : بله ، موافقم که حرفه ای نیست که یک مدیر به مطلب خودش امتیاز بده !

منتظر نظر دیگر دوستان هستم ...

موفق باشید

لینک به ارسال

امتیازی که مدیر به مطالب بده به درد نمیخوره :-D چون همیشه 5 از 5 رو میده دیدم که میگما (مدیونی اگه فک کنی خودمو میگم :D)

من خودم به شخصه برای کاربران این ستاره ها رو قرار دادم و عالیه - خدا رو شکر گوگل هم توی نتایج اوردتش بگید ماشالله یهو چش نخوره :)

wp-postratings

لینک به ارسال

می تونید از این کد در تمامی صفحات سایتتون استفاده کنید

<div class="review">
<div xmlns:v="http://rdf.data-vocabulary.org/#" typeof="v:Review">
<span property="v:itemreviewed">اسم سایتتون</span>
Reviewed by
<span property="v:reviewer">اسم کمپانی Inc.</span> on
<span property="v:dtreviewed">September 19</span>.
<span property="v:summary">webdesign Company In IRAN</span>
<span property="v:description">Best tourisem webdesign Company in Iran tourisem Festival </span>
Rating:
<span property="v:rating">5.0</span>
</div>
</div>

لینک به ارسال

می تونید از این کد در تمامی صفحات سایتتون استفاده کنید

<div class="review">
<div xmlns:v="http://rdf.data-vocabulary.org/#" typeof="v:Review">
<span property="v:itemreviewed">اسم سایتتون</span>
Reviewed by
<span property="v:reviewer">اسم کمپانی Inc.</span> on
<span property="v:dtreviewed">September 19</span>.
<span property="v:summary">webdesign Company In IRAN</span>
<span property="v:description">Best tourisem webdesign Company in Iran tourisem Festival </span>
Rating:
<span property="v:rating">5.0</span>
</div>
</div>

ما میگیم درست نیست سو استفاده کنیم شما راه کار دور زدن میدین ، جالبه ... !!!

لینک به ارسال

آقا امید افزونه ای که دادید خیلی عالیه مرسی

فقط دوتا سوال

1 - افزونه را نصب کردم و کد <?php if(function_exists('the_ratings')) { the_ratings(); } ?> را در انتهای مطلب گذاشتم متاسفانه ستاره ها ظاهر میشن اما کار نمیکنن.......... آدرس سایت : akhbarha.com

2 - از هر افزونه ای که فابلیت امتیاز دهی داشته باشه میتونیم استفاده کنیم ؟ (با توجه به اینکه هدف از استفاده افزونه امتیاز دهی ..ظاهر شدن ستاره ها زیر لینک جستجوی گوگل است این افزونه پینگ خاصی به گوگل میکنه تا ستاره ها نمایش داده بشن یا نه میشه از هر افزونه ای که قابلیت ستاره دهی داشته باشه استفاده کنیم)

لینک به ارسال

از اساتیدی که تجربه کار با ستاره های گوگل دارن نمیتونن جواب سوالم رو بدن ؟

از هر افزونه ای که فابلیت امتیاز دهی داشته باشه میتونیم استفاده کنیم ؟ (با توجه به اینکه هدف از استفاده افزونه امتیاز دهی ..ظاهر شدن ستاره ها زیر لینک جستجوی گوگل است این افزونه پینگ خاصی به گوگل میکنه تا ستاره ها نمایش داده بشن یا نه میشه از هر افزونه ای که قابلیت ستاره دهی داشته باشه استفاده کنیم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...