رفتن به مطلب

درخواست اضافه کردن شماره صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام از متخصصین خواهش دارم به سایت بنده به ادرس www.melat2633.com سری بزنید و ببنید که چطوری میتونم در قسمت آخرین اخبار شماره صفحه بزارم از هر افزونه ای هم که بخواهید استفاده کردم و هرکدی که که فکر می کنید در قالب گذاشتم ولی شماره صفحات یا دیده نمیشه یا در قالب ارور میده تعداد مطالبم زیاده ولی در صفحه اول فقط 8 مطلب دیده میشه خیلی ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

شماره گذاری صفحات بدون افزونه

+

افزونه WP-PageNavi

همچنین:

پیشخوان --> تنظیمات --> خواندن -->

بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ را تعیین کنید...#

لینک به ارسال

شماره گذاری صفحات بدون افزونه

+

افزونه WP-PageNavi

همچنین:

پیشخوان --> تنظیمات --> خواندن -->

بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ را تعیین کنید...#

با سلام تمامی موارد بالارا اجرا کردم میتونید خودتون نگاه کنید www.melat2633.com ولی زمانی که روی شماره صفحات کلیک میکنم صفحه عوض نمیشه میشه دوباره راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام تمامی موارد بالارا اجرا کردم میتونید خودتون نگاه کنید www.melat2633.com ولی زمانی که روی شماره صفحات کلیک میکنم صفحه عوض نمیشه میشه دوباره راهنمایی کنید

سلام

شما اول از این 2 کد مربوط به خود وردپرس استفاده کنید و ببینید با کلیک کردن روی عبارت "مطالب بعدی" و "قبلی" که ظاهر میشه پست ها و صفحه های قبلی و بعدی نمایش میده؟

اگر تغییر نکرد میتونه مربوط به فایل single.php قالبتون میشه.

<?php next_posts_link(' مطالب بعدی »') ?>
<?php previous_posts_link('« مطالب قبلی ') ?>

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

قسمت صفحه بندی عملا کار می کند و آدرس صفحات تغییر می کند.احتمالش می باشد در قالب شما برای index کدی تعریف شده باشد که فقط آخرین مطالب را نمایش دهد....#

لینک به ارسال

دوست عزیز بعد از اضافه کردن کد یا افزونه به پیشخوان بروید و از منوی تنظیمات پیوند یکتا یکبار نحوه ساختار پیوند یکتا را دوباره ذخیره کنید مهم نیست که تغییری در آن انجام دهید یا نه اما ذخیره ی مجدد آن باعث می شود در htaccess و دیتابیس صفحات شما شماره بخورد

البته قطعا می دونید که قبل از هرکاری باید افزونه ی کش را موقتا غیر فعال کنید تا تغییرات را ببینید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...