رفتن به مطلب

نظرات و پیشنهادات در مورد قالب

Ghaem

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان لطف کنید نظراتتون رو در مورد این قالب بدید:

http://dabestanfatem...eme=parsi theme

برای بهتر شدن قالب چه پیشنهادی دارید؟

قالب کمی کار داره (دارم روی پنل تنظیمات کار می کنم) به زودی اون رو در انجمن منتشر می کنم.

این قالب یه قالب فروشگاهی هست که با زمینه دلخواه کار می کنه.

* این قالب رو من طراحی نکردم کس دیگه ای طراحی کرده و از کار من خبر داره. قالبی که اون شخص محترم طراحی کرده بود یه شکل دیگه داشت و من اون رو یه ویرایش کلی کردم و به این شکل در اوردم. اگه قالب مشکلی داره به خاطر مبتدی بودن من هست.

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

سلام دوستان لطف کنید نظراتتون رو در مورد این قالب بدید:

http://dabestanfatem...eme=parsi theme

برای بهتر شدن قالب چه پیشنهادی دارید؟

قالب کمی کار داره به زودی اون رو در انجمن منشتر می کنم.

این قالب یه قالب فروشگاهی هست که با زمینه دلخواه کار می کنه.

* این قالب رو من طراحی نکردم کس دیگه ای طراحی کرده و از کار من خبر داره. قالبی که اون شخص محترم طراحی کرده بود یه شکل دیگه داشت و من اون رو یه ویرایش کلی کردم و به این شکل در اوردم. اگه قالب مشکلی داره به خاطر مبتدی بودن من هست.

خوب بود ولی به قول خودتون هنوز کار داره

البته من تفاوت ظاهری صفحه اول با صفحه های دیگه رو نمی پسندم

یکدفعه از یه صفحه با رنگ های تند و شاد، می ری به یه صفحه ای با رنگ های اروم و سرد.

در مورد قسمت ورود بهتر نیست بجای استفاده از سه بخش متفاوت کاربری ،ازیک radio button استفاده کنید که کاربر تعیین کنه که جز کدوم گروهه ...یعنی فقط یه بخش برای ورود داشته باشید با سه نوع کاربر مدیر و معلم و دانش اموز

البته ببخشید فقط نظرم رو گفتم

موفق باشید

لینک به ارسال

خوب بود ولی به قول خودتون هنوز کار داره

البته من تفاوت ظاهری صفحه اول با صفحه های دیگه رو نمی پسندم

یکدفعه از یه صفحه با رنگ های تند و شاد، می ری به یه صفحه ای با رنگ های اروم و سرد.

الان به این آدرس برید درست شد.

در مورد قسمت ورود بهتر نیست بجای استفاده از سه بخش متفاوت کاربری ،ازیک radio button استفاده کنید که کاربر تعیین کنه که جز کدوم گروهه ...یعنی فقط یه بخش برای ورود داشته باشید با سه نوع کاربر مدیر و معلم و دانش اموز

این ابزارک ها مربوط به سایتی که قالب رو روش نصب کردم هستن که از ابزارک دلخواه استفاده می کنه.

البته ببخشید فقط نظرم رو گفتم

موفق باشید

من این تاپیک رو برای این که شما و دیگران نظرتون رو بگید ایجاد کردم.

لینک به ارسال

در پنل تنظیمات مشکلی نیست فقط باید جاهایی رو که باید از طریق پنل تنظیمات مدیریت بشن مشخص کنم و کدها رو قرار بدم.

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

يكم سر رنگ بندی هم بيشتر دقت كن

بنظر من بجای قرمز از مشكی استفاده كن فكر ميكنم بهتر باشه

فونت خوبی هم انتخاب كن

لینک به ارسال

يكم سر رنگ بندی هم بيشتر دقت كن

بنظر من بجای قرمز از مشكی استفاده كن فكر ميكنم بهتر باشه

فونت خوبی هم انتخاب كن

یه رنگ پیش فرض برای قالب انتخاب می کنم.کاربر می تونه از طریق پنل تنظیمات رنگ پس زمینه و عناوین و دکمه ها رو به رنگ دلخواه تغییر بده.

فونت رو هم حتما عوض می کنم و از مخلوطی از چند فونت استفاده می کنم.

لینک به ارسال

استایل و ایده اون کاملا شبیه به قالب صحیفه هستش البته این به صورت فلت طراحی شده! . و رابط کاربریش خیلی بیش از اندازه ساده هستش و یه جورایی حس به هم ریختگی رو توی ذهن کاربر ایجاد میکنه هیچ خلاقیتی توی طراحی این قالب به کار گرفته نشده. قابلیت ریسپانسیو هم که نداره !

مهم این نیست که با زمینه دلخواه درست شده یا نه مهم اینکه قابل یه چیز جدید توی طراحیش داشته باشه نه صرفا فقط پنل تنظیمات ! چون مهم بازدید کننده هایی هستند که وارد سایت میشن و یه جوری باید باشه که دوباره به سایت برگردن .

لینک به ارسال

استایل و ایده اون کاملا شبیه به قالب صحیفه هستش البته این به صورت فلت طراحی شده! . و رابط کاربریش خیلی بیش از اندازه ساده هستش و یه جورایی حس به هم ریختگی رو توی ذهن کاربر ایجاد میکنه هیچ خلاقیتی توی طراحی این قالب به کار گرفته نشده. قابلیت ریسپانسیو هم که نداره !

مهم این نیست که با زمینه دلخواه درست شده یا نه مهم اینکه قابل یه چیز جدید توی طراحیش داشته باشه نه صرفا فقط پنل تنظیمات ! چون مهم بازدید کننده هایی هستند که وارد سایت میشن و یه جوری باید باشه که دوباره به سایت برگردن .

بهتره حالا منتشرش نکنم و کمی بیشتر روش وقت بزارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...