رفتن به مطلب

درخواست کد ساخت باکس دانلود

Mercedes

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از افزونه دانلود مانیتور استفاده میکنم ، با یه سری کد تونستم دانلود رو به این صورت به پست ها اضافه کنم

(لینک:http://mcu2group.ir/post/452)

حالا یکی از دوستان هست که تونسته یه باکس اینطوری بسازه

(لینک:http://game2download.ir/post/4847) 

این دوستمون هم از دانلود مانیتور استفاده میکنه

حالا من یه کد میخواستم که یه باکس اینطوری ایجاد بشه و جاش توی سایدبار باشه و فقط توی پستها بیاد .

دوستانی که این کد رو دارن یا میتونن بسازن بهم بدن و بگن که کجا باید کد رو بزارم

با تشکر از کاربران

لینک به ارسال

سلام

به کمک این آموزش می‌تونید متاباکس اضافه کنید

یعنی در قسمت ارسال مطلب یک قسمت اضافه میشه که می‌تونید لینک دانلود رو اضافه کنید

بعد هم در فایل single قالبتون یا در فایل sidebar بسته به نوع کدنویسی قالب٬ اون لینک دانلود رو با شمایل دلخواه نشون میدید.

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه :) ولی من با متن "توی این ورژن کمی از مشکلات مثله کثیفی رو برطرف کردم . ازش لذت ببرید تا ورژن بعدی ساخته بشه !!" آزمایش کردم به این صورت در اومد (لینک:http://mcu2group.ir/post/452) من یه قالب بندی مثل قالب بندی خود قالب سایت میخوام ، میشه بگین باید چیکار کنم ؟؟ بعد من میخوام لینک دانلود رو هم در پایین متنی که نوشتم قرار بدم باید چیکار کنم ؟؟

لینک به ارسال

درود.

در مورد فالبی شبیه وب سایتی که لینک کردید باید بگردید موارد مشابه پیدا کنید اما نام قالب arras می باشد جستجو کنید

لینک دانلود اگر با زمینه دلخواه قصد ساخت دارید باید کد را بعد از تابع فراخوانی مطالب پست قرار دهید.

لینک به ارسال

کدی رو که استفاده کردید چه طوری بود؟

این رو امتحان کنید

کد زیر رو در فایلexample-functions قرار بدید

<?php
add_filter( 'cmb_meta_boxes', 'cmb_sample_metaboxes' );
function cmb_sample_metaboxes( array $meta_boxes ) {
$meta_boxes['test_metabox'] = array(
'id' => 'test_metabox',
'title' => 'تنظیمات دانلود',
'pages' => array( 'post', ),
'context' => 'normal',
'priority' => 'high',
'show_names' => true,
'fields' => array(
array(
'name' => 'عنوان لینک دانلود',
'id' => 'download-title',
'type' => 'text',
),
array(
'name' => 'لینک دانلود',
'id' => 'download-link',
'type' => 'text',
)
),
);
return $meta_boxes;
}
add_action( 'init', 'cmb_initialize_cmb_meta_boxes', 9999 );
function cmb_initialize_cmb_meta_boxes() {
if ( ! class_exists( 'cmb_Meta_Box' ) )
require_once 'init.php';
}

برای نمایش هم از کدهای زیر استفاده کنید

<?php $dtitle = get_post_meta($post->ID, 'download-title', true); $dlink = get_post_meta($post->ID, 'download-link', true); ?>
<a title="<?php echo $dtitle ?>" href="<?php echo $dlink ?>"><?php echo $dtitle ?></a>

لینک به ارسال

شرمنده یادمرفت بهتون بگم ، من روش شما رو متوجه نشدم مجبورشدم به این روش این کار رو انجام بدم . ببخشید اگه میتونی به این روش به من بگو که این کدها رو کجا بزارم ، شرمنده:(

لینک به ارسال

سلام

به کمک این آموزش می‌تونید متاباکس اضافه کنید

یعنی در قسمت ارسال مطلب یک قسمت اضافه میشه که می‌تونید لینک دانلود رو اضافه کنید

بعد هم در فایل single قالبتون یا در فایل sidebar بسته به نوع کدنویسی قالب٬ اون لینک دانلود رو با شمایل دلخواه نشون میدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...