رفتن به مطلب

حذف WWW از آدرس سایت

پست های پیشنهاد شده

زمانی که می خواستم در گوگل وبمستر تولز WWW سایتم را بر دارم به خطالی زیر برخوردم

post-412-0-34802800-1345030197_thumb.jpgpost-412-0-62273400-1345030211_thumb.jpg

چگونه می توان این خطا را حل کرد؟

لینک به ارسال

کد تایید را یکبار دیگر بگیرید و از طریق آدرس بدون www تاییدیه را انجام دهید البته احتمالا هنوز انجام نداده اید مراحلش را دنبای کنید تا به مرحله ای که سه گزینه معرفی می کند گزینه دلخواه را انتخاب کنید و در روت سایت خود قرار دهید و بعد باز گردید و بر روی دکمه ی verify کلیک نمایید چند لحظه صبر کنید تا گوگل مالکیت شما را به رسمیت بشناسد

لینک به ارسال

کد تایید را یکبار دیگر بگیرید و از طریق آدرس بدون www تاییدیه را انجام دهید البته احتمالا هنوز انجام نداده اید مراحلش را دنبای کنید تا به مرحله ای که سه گزینه معرفی می کند گزینه دلخواه را انتخاب کنید و در روت سایت خود قرار دهید و بعد باز گردید و بر روی دکمه ی verify کلیک نمایید چند لحظه صبر کنید تا گوگل مالکیت شما را به رسمیت بشناسد

به نظر شما آدرس بدون www بهتر است یا با آن؟

لینک به ارسال

مقاله های سئوی این انجمن برای سرگرمی نوشته نشده اند! ;)

آقای NESTED در این تاپیک, مورد سومش به همین قضیه www پرداخته اند.

لینک به ارسال

پیشنهاد من اینه که بجای حذف www حتما کاری کنید که سایت فقط با www باز شود چرا که در دنیای اینترنت www بسیار عمومی هست و هرکس سایت شما را بخواهد لینک کند با www باز می کند.

لینک به ارسال

پیشنهاد من اینه که بجای حذف www حتما کاری کنید که سایت فقط با www باز شود چرا که در دنیای اینترنت www بسیار عمومی هست و هرکس سایت شما را بخواهد لینک کند با www باز می کند.

اما دوستان دیگر نظری متفاوت دارند و موتور جستجو را ملاک می دانند نه افراد را

لینک به ارسال

درود ;

اما دوستان دیگر نظری متفاوت دارند و موتور جستجو را ملاک می دانند نه افراد را

دوست عزيز يه نكته‌اي رو بهتون بگم اگه ميخواهيد واسه‌ي موتور‌هاي جستجو كار كنيد ، مطلب بنويسيد و ... بهتره همين الان جمع كنيد چون هيچ وقت موفق نخواهيد شد ..

در مورد www يا No www نظره من اينه هيچ تفاوتي با هم ندارند ، هر جور كه در ابتدا سايتتون بوده بهتره همون‌جوري بمونه و تغييرش نديد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...