رفتن به مطلب

ادامه با دامنه عمر طولانی یا گرفتن دامنه جدید

miladvox

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

دوستان سایتی داشتم با ورودی روزانه 7 هزار آی پی و 35 هزار بازدید . فعالیت در شبکه اجتماعی داشته تا حدودی بک لینک طبیعی گرفته شده و ..بعد از مدتی برای ارتقا سایت به یک برنامه نویس اعتماد کردم و برای بهینه سازی سایت یکسری تغیراتی قرار شد انجام بدهد . که متاسفانه تعداد نصف مطالب سایت پاک شد . و در نتیجه در جستجوی گوگل مطالب خطای 404 داد .

این موضوع مربوط به 3 ماه اخیر است ... و الان میخوام با قدرت شروع به کار کنم با استایل جدید و برنامه نویس جدید و قابلیتهای جدید.. در واقع میخوام هزینه بکنم . استخدام نویسنده استخدام مترجم و ....

سوالی که از دوستان دارم

با توجه به هزینه های که میخوام بکنم آیا به نظر شما روی دامنه جدید کار کنم یا همین دامنه خودم با عمر نزدیک به 3 سال را ادامه بدم ؟

ویرایش شده توسط miladvox
لینک به ارسال

به نظر من اگر سایت با دو سال فعالیت اگر احوالش اینه بهتره از نو شروع کنید...

لینک به ارسال

اگر در گذشته اسپمر نبوده رو همون دامنه قدیمی شروع کنید

به نظر من اگر دامنه بین المللی باشه و عمرش بیشتر باشه روی سئو تاثیر داره فقط اهمیت داره نمی تونه معجزه کنه

البته ای ار توی فیلتر کردن رقبا خیلی اهمیت داره

دامنه قدیمی اعتبار بیشتری داره اگر گذشته بدی نداشته باشه

سئو و بهینه سازی هم معمولا پس از یک ماه از خرید دامنه جدید شروع میکنن

ویرایش شده توسط reazah
لینک به ارسال

دامنه فعلی شما رنک و رتبه آنچنان بالایی نداره پس میتونید از دامنه جدید استفاده کنید و فکر میکنم شروع با قدرت از نو میتونه باتون مفیدتر باشه تا دامنه قدیمی . اگر دامنه قدیمیتون 404 زیادی توی گوگل داره و همچنین اگر سایت جدید شامل محتوای سایت قدیمی نمیشه پس نیازی به دامنه قدیمیتون ندارید. من پیشنهاد میکنم با اصول بهینه سازی و سئو با دامنه جدی کارتون رو شروع کنید . درسته دامنه های قدیمی تر محبوبیت بیشتری پیش گوگل دارن و این مورد آنچنان نیست که کارتون رو خیلی عقب بندازه .

لینک به ارسال

با اين چيزی كه شما گفتيد دامنه شما بايد تقريبا اسم در كرده باشه

نظر من و بخوای اعتبار يك سايت اسمشه ديگه اگه بخوايد ميتونيد با همين دامنه هم كار كنيد

باز نظر خودتونه فقط درست تصميم بگيريد كه بعد ها پشيمون نشيد خدای‌نكرده

موفق باشيد

لینک به ارسال

دامنه قدیمی اگه سئو خارجی قوی داشته باشه (بک لینک خوب و تعداد بالا لایک و توییت و پلاس ... زیاد همه گیرتر شدن دامنه داشتن اقتدار دامنه خوب داشتن پیج رنک خوب و...) بهتره که روی دامنه قدیم کار کنید اما با بررسی هایی که دوستان + من انجام شده سایت شما سئو خارجی قوی نداره پس فرق دامنه جدید و قدیم خیلی کمه

ولی لازمه دو نکته رو بگم

1. دامنه جدید پیج رنک 0 اقتدار دامنه 0 اقتدار صفحه 0 تعداد بک لینک 0 تعداد لایک 0 تعداد توییت 0 و... خواهد بود یک چیز طبیعیه چون تازست اما دامنه قدیمی که الان دارید وضعیتش اینه پیج رنک 0 اقتدار دامنه 14 اقتدار صفحه 24 تعداد بک لینک 11508 تعداد لایک 0 تعداد توییت 0 ... هست پس همینطوریش قدیمی چند قدم جلوتره

2. حتی اگه دامنه قدیم وضعیت عالی داشته باشه (مثلا پیج رنک 5 به بالا تعداد بک لینک میلیونی اقتدار دامنه 80 به بالا ... ) بازم میشه دامنه جدید رو جایگزینش کرد نمونه بارز اینکار رو کمپانی بزرگ moz انجام داد که دامنه اولیش seomoz.com بود کردش moz.com اما سئو سایتش افت نکرد

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان عزیز بابت وقتی که گذاشتن

خیلی دوست دارم روی این دامنه کار کنم نمیدونم چرا میخوام به نوعی خودم رو توجیح کنم که هیچ مشکلی نیست

سوالی که از اساتید محترم دارم : ظاهرا بعد از گذشت زمان صفحه های که 404 بودن از ایندکس گوگل پاک میشن ؟ به نظر شما پس از پاک شدن صفحه ها از ایندکس گوگل بازم تاثیر منفی سئو روی سایت میمونه ؟ اگه با اقتدار شروع به کار بکنم (پست اختصاصی . فعالیت قوی در شبکه اجتماعی . به روز کردن منظم . گرفتن بک لینک طبیعی و...) امکانش هست گوگل تاثیر منفی که از صفخات 404 به وجود امده را نادیده بگیره ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...