رفتن به مطلب

ساختن فروشگاه حرفه ای با وردپرس امکان پذیر است؟

پست های پیشنهاد شده

من قصد دارم یه فروشگاه حرفه ای بسازم. اما اسکریپت اونا رو بالای 400,000 تومان میفروشند

تفاوت این اسکریپت با فروشگاه ساز وردپرس چیه؟

من میتونم یه فروشگاه با وردپرس بسازم که همه امکانات اون اسکریپت رو داشته باشه؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ووکامرس (WooCommerce) یکی از افزونه های وردپرس هست که امکانات کاملی در زمینه ساخت یک فروشگاه رو در اختیار شما قرار میده. همچنین پوسته های خیلی کامل و زیبایی برای این سیستم وجود داره. حتی چندین فروشگاه معروف در وب فارسی از ووکامرس استفاده میکنند.

موفق باشید

لینک به ارسال

میشه چند تا از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی که با وردپرس ساخته شده رو بهم معرفی کنید؟

میخوام از اونا الگو بگیرم

لینک به ارسال

ی سوال هم داشتم.من از قالب های فروشگاهی تا حالا استفاده نکردم.این قالب های فروشگاهی وردپرس چطوری هستند؟یعنی مثل معمول باید افزودن نوشته رو بزنیم؟یا حتما باید روش افزونه ووکامرس فعال باشه؟

لینک به ارسال

ی سوال هم داشتم.من از قالب های فروشگاهی تا حالا استفاده نکردم.این قالب های فروشگاهی وردپرس چطوری هستند؟یعنی مثل معمول باید افزودن نوشته رو بزنیم؟یا حتما باید روش افزونه ووکامرس فعال باشه؟

بستگی به نوع پوسته اش داره .. بعضی از پوسته‌های فروشگاهی از ووکامرس استفاده شده، برخی از کاستوم فیلد و برخی هم پست تایپ و پست فرمت. [اینهایی که من دیدم اکثرا با کاستوم فیلد یا همون زمینه های دلخواه بودن]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...