رفتن به مطلب

مشکل لایک با Comment Rating

::AmiR::

پست های پیشنهاد شده

سلام و خدا قوت

دوستان من از افزونه Comment Rating برای لایک و دیسلایک استفاده میکنم.دو روزی میشه به صورت ناگهانی این افزونه وقتی کاربرها میخوان لایک و دیسلایک کنن و به روی آیکن مورد نظر خودشون کلیک میکنن لایکشون ثبت نمیشه.

در واقع میشه اما وقتی رفلش میکنن متوجه می شن که شده.

قبلا وقتی میخواستن لایک کنن افکت داشت و بعد از لایک کردن به صورت آجاکس خاموش میشد اما الان هرچی روش کلیک میکنی تغییری نمی بینی اما در حقیقت کلیک اول ثبت شده و باید رفلش بشه.

به عنوان نمونه این صفحه را مشاهده کنید و لایک یا دیسلایک کنید. :huh:

ویرایش شده توسط ::AmiR::
لینک به ارسال

خوب بعد از نصب این افزونه که گفتین درست هم کار می کرد افزونه دیگه ای نصب نکردید یا تغییرات خاصی انجام نداید ؟

لینک به ارسال
خوب بعد از نصب این افزونه که گفتین درست هم کار می کرد افزونه دیگه ای نصب نکردید یا تغییرات خاصی انجام نداید ؟

من نه ماه هست که ازش استفاده میکنم و مشکلی نداشتم.افزونه و تغییر خاصی هم ندادم.همه ی افزونه هام رو هم غیر فعال کردم اما تداخلی با افزونه های دیگه نداشت !

عجیبه ییعو اینجوری شده

تازگی ها متوجه شدم وقتی نظرها رو ویرایش میکنم هم بعد از ویرایش مراحل ثبت به درستی انجام نمیشه و فقط تغییرات اعمال میشه و با رفلش قابل مشاهده هست !!!!

لینک به ارسال

دوستان جسارتا کسی راهی برای رفع این مشکل سراغ نداره که بتونه کمک کنه؟

لینک به ارسال

دوستان ضاهرا مشکل کلی بود و با به روز رسانی جدید این افزونه مشکل رفع شد.

از اینکه اذیت شدید ببیخشید بنده رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...