رفتن به مطلب

عدم نمایش کامل سایت بعد از آپدیت افزونه ها

austin

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دیروز بعد از آپدیت افزونه های سایت مپ به ورژن 4 و بعد 4.1 و همینطور افزونه tno gallery به ورژن جدید ؛ متوجه شدم که اصلا سایت بصورت کامل نمایش داده نمیشه و فقط لوگو بالا نشون داده میشه . با غیر فعال کردن این افزونه ها هم هیچ تغییری نکرد . حتی یک سری افزونه های دیگه رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد.

محتوای پیشخوان و پست ها و همه چیز سر جاشون هستن ولی نمایش سایت به مشکل اساسی برخورده !

لطفا راهنمایی کنید .

آدرس سایت : www.masoudallameh.com

لینک به ارسال

سلام

اگر اطمینان دارید که مشکل از افزونه هاتون هست، پرونده های اون ها رو پاک کنید (البته قبلش از تنظیمات اون ها نسخه پشتیبان تهیه کنید). البته من بعید میدونم مشکل از اون باشه، چون فایل Style.Css قابلتون اصلا لود نمیشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز.

اطمینان که ندارم ولی از دیروز که افزونه ها رو آپدیت کردم این مشکل ایجاد شد.

برای لود شدن فایل style.css چکار باید کرد ؟ آپلود مجدد فایل Style.css میتونه کارگشا باشه ؟

راه حلی به نظرتون میرسه ؟

پ.ن :

در ضمن الان توی هاست چک کردم، توی public-html سه فایل sitemap.xml ، sitepam.backup.xml و sitepam.backup.xml.gz وجود دارن .

منظور شما اینه که افزونه رو غیر فعال و پاک کنم، این فایل ها رو هم پاک کنم، فولدر افزونه رو هم کلا از سایت پاک کنم ؟

ویرایش شده توسط austin
لینک به ارسال

البته دقیق نمیتونم بگم اما این مشکل برای خود من پیش اومده بود و با پاک کردن پرونده ها حل شد. انی وی، فایل Style.Css خودتون رو باز کنید. محتوایی برای نمایش بصورت کد نداره.

میتونید چک کنید و ببینید که آیا Style از فایل دیگه ای فراخوانی میشه؟

لینک به ارسال

بسیار خوب الان پوشه های افزونه ها رو پاک می کنم .

فایل Style.css رو که توی پوشه قالبم هستش باز کردم، فقط یک سری اطلاعات در مورد سازنده قالب و ورژنش و غیره هست و کدی نوشته نشده .

چطور باید چک کنم استایل از کجا فراخوانی میشه ... تا جایی که می دونم توی هدر کد فراخوانی استایل باید باشه .

لینک به ارسال

بله ظاهرا مشکل از style.css هستش . چه راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره ؟

تا دیروز بدون مشکل کار می کرد ! هیچ تغییری هم در فایل style.css و فایل های مشابه ندادم .

در ضمن، کلیه پوشه های افزونه sitemap و tno gallery رو پاک کردم اما هیچ تغییری پیدا نشد .

ویرایش شده توسط austin
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...