رفتن به مطلب

معمولا چقدر هزینه برای نگهداری و به روز رسانی سایت دریافت کنم ؟

ali2tyou

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت یک اداره به من دادن که بروزسانی و پشتیبانی و ... اینجور چیزا انجام بدم

می خواستم بدونم هزینه نگهداری و به روز رسانی وب سایت ها را چگونه حساب می کنید.

هزینه آپگراید

هزینه به روز رسانی سایت

هزینه مطالب

هزینه بلالا بردن امنیت سایت

هزینه سئو سایت

هزینه پشتیبانی سایت

هزینه نصب وردپرس

و هزینه عکاسی

هزینه ها هر یک برام بنویسد

ماهیانه چند خوبه بگیرم

با تشکر

لینک به ارسال

درود

بنظر بنده اینجور کارا بستگی به خیلی چیزا داره از جمله;

• ارزش اون سایت (مادی و معنوی)
  • سطح امنیت که چقد مهم باشه
  • نوع CMS
  • و...

شما میتونی طبق توانایی خودت و ساعت کاری که میانگین در هفته صرف میکنی برآورد کنی.

لینک به ارسال

بنظر من اگه قراره هر روز وبه اندازه ساعات کاری اون اداره بخوای رو سایت کار کنی ، به اندازه حقوق یکی از کارمندای اون اداره بگیری هم منطقی تره و هم واسه مدیر اون اداره قابل درک تر .

اما اگه ساعت کاری روزانت کمتره ، به همون نسبت میتونی با ساعت کاری اداره بسنجی و سر حقوق با مدیریت به توافق برسی واین توافق اولیه مهمترین عامل ادامه کار در آینده است و اگه بعدا موردی بیشتر از توافق اولیه ازت خواستن ، بتونی ازشون مزایا و اضافه حقوق درخواست کنی چون تقاضاشون بیشتر از موارد توافق اولیه بوده .

یا بعبارت دیگه مواردی که احساس میکنی بطور مستمر باید انجام بدی رو واسشون یه حقوق ثابت در نظر بگیر و موارد دیگر که هر از چندگاهی و بنابه درخواست اداره باید انجام بدی ، واسشون هزینه مجزا درنظر بگیر و بنظر من حتما باید هزینه ها توی توافق اولیه مطرح بشه که بعدها مشکلی پیش نیاد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...