رفتن به مطلب

فایل ها را کجا آپلود کنیم؟

پست های پیشنهاد شده

نویسندگان سایت من قصد دارن در پست خود تصویر ارسال کنند

میخوام تصاویر در هاست دانلود آپلود بشه

اگه از بخش پیشفرض وردپرس برای ارسال تصویر استفاده کنند, تصاویر در هاست سایت آپلود میشن و هاست پر میشه...

راه حلی واسه این مشکل وجود داره؟

لینک به ارسال

توسط افزونه‌ی زیر می‌توانید این کار رو بکنید.

تنها باید اطلاعات اکانت FTP رو درون تنظیمات افزونه وارد کنید.

http://wordpress.org/plugins/hacklog-remote-attachment

لینک به ارسال

مظورت از هاست اپلود چیه؟

خب به هرکدام بگو که picofile یا persiangig یه حساب باز کنن و تصاویر و هر چیز دیگه هست اونجا آپلود کنن و در سایت قرار بدنو ماندگاریش هم همیشگی است.

لینک به ارسال

مظورت از هاست اپلود چیه؟

خب به هرکدام بگو که picofile یا persiangig یه حساب باز کنن و تصاویر و هر چیز دیگه هست اونجا آپلود کنن و در سایت قرار بدنو ماندگاریش هم همیشگی است.

من تا حالا چند تا سایت رو به همین دلیل از دست دادم. چون نمیشه به هیچ یک از آپلود سنتر ها اعتماد کرد

قصد دارم توی سایتم یه بخش مانند رزبلاگ (رز آپ) بزارم که به هر نویسنده 1 گیگ فضای رایگان اختصاص بدم تا فایل های خود رو اونجا آپلود کنن

اما نمیدونم همچین اسکریپتی رو کجا بیارم

لینک به ارسال

قصد دارم توی سایتم یه بخش مانند رزبلاگ (رز آپ) بزارم که به هر نویسنده 1 گیگ فضای رایگان اختصاص بدم تا فایل های خود رو اونجا آپلود کنن

حجم خیلی زیادیه! بهتره از حالت پیش‌فرض خود وردپرس استفاده کنین تا بعدا به مشکل هم برنخورین.

لینک به ارسال

حجم خیلی زیادیه! بهتره از حالت پیش‌فرض خود وردپرس استفاده کنین تا بعدا به مشکل هم برنخورین.

من میتونم کاری کنم که تصاویری که در پست آپلود میکنم در بخش (www.dl.balyan.ir/image) آپلود بشن؟

لینک به ارسال

آموزش توسط اشکان قبلا داده شده است:

http://forum.wp-pars...از-طریق-وردپرس/

من میخوام از این روش استفاده کنم

در حال حاضر یه بخش در سایتم ساختم به نام "dl.balyan.ir" اگه یه روز این بخش رو روی یه سرور بزارم, برام مشکل ایجاد نمیکنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...