رفتن به مطلب

سلام معنی این چیه دوستان

mosafere_0911

پست های پیشنهاد شده

WordPress Firewall has detected and blocked a potential attack!

Web Page: www.soosoolfa.ir/

Warning: URL may contain dangerous content! Offending IP: 2.181.91.155 [ Get IP location ] Offending Parameter: cpsession = soosoolf:szkwdla6LMSfNZ5wmcaad87p4ShO0rok_HOXEqn32xkJz0X0dawLc6TSaMio0Q6K

This may be a "WordPress-Specific SQL Injection Attack."

Click here for more information on this type of attack.

If you suspect this may be a false alarm because of something you recently did, try to confirm by repeating those actions. If so, whitelist it via the "whitelist this variable" link below. This will prevent future false alarms.

Click here to whitelist this variable.

Click here to turn off these emails. Repeated warnings for similar attacks are currently sent via email, click here to suppress them.

لینک به ارسال

من واسه سایتم افزونه فایروال رو گذاشتم . که دیشب یهو 96 تا ایمیل از طرف این افزونه اومد برام که حاوی این مطالب بود . چند مین هم سایتم بالا نمیومد . همین . ممنون

Alert from WordPress Firewall on http://www.soosoolfa.ir

این موضوعشه

ویرایش شده توسط mosafere_0911
لینک به ارسال

افزونه را پاک کنید و دعا کنید که به سیستمتون آسیب نرسونده باشه

اغلب اسامی فریبنده برای اغفال وبداران و نفوذ به سیستمهاشون یا تبلیغ کالاشونه این ایمیل نوعی نبلیغه که شما را برای حفظ وبتون تشویق می کنه به خرید نسخه پولی افزونه

بعضی از اینگونه ابزار برای اثبات ادعاشون کدهای مخربی رو هم در وب یا حتی سیستم شخصی کاربر کپی و فعال می کنند که طی یک دوره ی زمانبندی شده آسیب هایی به سیستم برسه که کاربر متقاعد به استفاده از اونها بشه

بجز اکسیمت شخصا هیچ افزونه ای رو امنیتی و محافظ ندیدم و در بیش از 20 وبی که مستریش رو می کنم هم فقط اکسیمت دارم هیچ وقت هم مشکل نداشتم

در آموزش های سایت نحوه پسورد گذاشتن روی WP-ADMIN را یاد بگیرید و اینقدر در به هم زدن وبسایتتون مستعد و کوشا نباشید

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

واقعا اقا ایمان این افزونه های امنیتی به هیچ دردی نمیخوره

یعنی ممکنه حتی به وب هم اسیب برسونه منظور شما همینه ؟

لینک به ارسال

واقعا اقا ایمان این افزونه های امنیتی به هیچ دردی نمیخوره

یعنی ممکنه حتی به وب هم اسیب برسونه منظور شما همینه ؟

عملکرد افزونه های امنیتی غیر استاندارد خیلی پیچیده است و گاهی با سایت هم کاری ندارند ولی فایلی را روی سیستمت به جا می گذارند که حالا می تونه بخشی از ترافیکت را محدود کنه (در مورد ما صدق نمی کنه) ولی کاری که معمولا اینه که یک نسخه از داد و ستدهای رایانه ات را برای آنالیز به امید اینکه ازشون نتیجه بگیرند دنبال چه چیزی می گردی که تبلیغش رو برات میل کنند کپی می کنند

البته قطعی و کلی نیست ولی ترفند ورود خوبیه یبرای نرم افزار امنیتی کاربر هر دسترسی و هر پورتی را هم لازم باشه باز می کنه

لینک به ارسال

ممنون ایمان جان از جوابت

خیلی این انجمن را دوست دارم جواب سولاتم را زود میدن خیلی باحالین دمتون گرم

منم پست ها را میخونم و اگر جای تونستم که در سطح خودم بود جواب میدم

لینک به ارسال

بله این افزونه رو من هم مدتی استفاده کردم ( بنا به توصیه در یکی از تاپیکها در بخش امنیت ) متاسفانه روزی صدتا ایمیل از حمله میداد و بنده به سرور خودم تیکت زدم گفتند افزونه توهم زده بزن پاکش کن چون هیچ چیز غیر عادی رو سرورتون اتفاق نیافتاده !

کلا شما یه سری افزونه های تایید شده و نکاتی که توی بخش امنیت همین فروم گفته شده رو رعایت بکنید نیاز به این افزونه ها نیست !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...