رفتن به مطلب

اجرای lazy load در یک برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه استادان خوب خودم.من ی برگه دارم که توش بیشتر از 350 تا عکس هست،اون هم به صورت ایزوتوپی و فیلترینگ.خیلی سنگینه اگه بخوان از فیلترینگش استفاده کنند.میخواستم بپرسم چطوری میتونم رو این برگه از lazy load استفاده کنم؟یعنی اول کل محتوا غیر از عکس ها لود بشن و در اون لحظه رو عکس ها ی عکس لودی بیاد و آخر سر لود بشن.نمیدونم سوالم رو درست تونستم مطرح کنم یا خیر.مرسی.(افزونه چند تا استفاده کردم هیچ فایده ای نداشت و کلا عکس ها رو نشون نمیداد.)

این هم همون برگه

لینک به ارسال

این پست رو مشاهده کنین:

http://www.newbie.ir/disable-script-style-wordpress/

لینک به ارسال

خیلی ممنونم.واقعا مطلب مفیدی بود.تا اونجا که متوجه شدم این طوری میتونم مثلا اجازه ندم ی جی کوئری حاصی در صفحه یا برگه خاصی لود بشه.اما جسارت نشه ی وقت ولی من دنبال این نبودم.من میخوام کاری کنم که عکس های یکی از برگه هام که خیلی زیاده تعدادش دیر تر از بقیه عناصر لود بشه تا بهینه تر باشه

لینک به ارسال

با استفاده از روشی که گفته شده میتونین اول جلوی لود اسکریپت lazy load رو تو سایت بگیرین و بعد مشخص کنین که تو برگه‌ای با شناسه‌ی فلان لود بشه.

لینک به ارسال

اها متوجه شدم.فقط چطوری جلوی لود تصاویر رو بگیرم؟آخه از lazy load استفاده نمیکنم.یعنی چطوری باید lazy load کنم اول؟ :huh: .راستش متوجه نشدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...