رفتن به مطلب

متصل کرد ویبولتین به وردپرس

mam1371

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی من قبلا یک بار به قالب قبلیم متصل کردم به وردپرس و مشکلی نداشته اما برای قالب جدیدم در فایل هدر

<script type="text/javascript" src="forum.js"></script> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="forum.css" />

و حالا اینو باید در قالب اصلی قرار بدم با این کد

<section class="box widget_views">
<div class="sidebar">
<div class="title"><h3>آخرین ارسال های انجمن</h3>

<i class="fa fa-magic" style="margin: -33px -4px 1px -11px;"></i>
</div>
<script type="text/javascript" language="javascript"> setInterval(function(){ChangeForumPage('Current');}, 30 * 1000);</script> <div id="MTForumBlock"> <?php include('MTForumsBlock.php'); ?> </div> <div id="MTForumBlockControl" align="center"> <table cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td class="MTForumButton"> <br /> </td> <td id="MTFloader"></td> <td class="MTForumButton"><a /></a></td> </tr> </table> </div>
<div class="clear">
</div>
</section>

اما متاسفانه با اینکه اتصال کاملا برقرار هستش ! اما نمایش داده نمیشه ! میشه ببینید شاید مشکلی در کدها باشه

(

لینک به ارسال

توی این کدها نمیشه مطمئن شد اما کامل در لینک زیر توضیح داده شده است لطفا مراحل دقیق انجام بدید و اگر نشد اعلام کنید با آدرس آنلاین:

http://wpu.ir/71p4y

لینک به ارسال

توی این کدها نمیشه مطمئن شد اما کامل در لینک زیر توضیح داده شده است لطفا مراحل دقیق انجام بدید و اگر نشد اعلام کنید با آدرس آنلاین:

http://wpu.ir/71p4y

روش دوم اصلا عملی ! نیس ساید بار سمت راست کاملا حذف میشه !

این روشی که خودم انجام دادم میگم تست کردم واقعا جالب بود ! اما نمیدونم با اینکه اصتال کاملا برقرا هست چرا نمایش نمیده !

لینک به ارسال

در وردپرس به صورت زیر فراخانی میشوند:

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/forum.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/css/forum.css" />

آدرس فایل ها:

wp-content/theme/yourtheme/css
wp-content/theme/yourtheme/js

لینک به ارسال

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/forum.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/css/forum.css" />

آدرس فایل ها:

آدرس فایل ها:

متاسفانه نشد ! اما بازم مممنون دنبالش میگردم شاید روش دیگه باشه

مهدی جان یکی سوال من در اینجا کردم 1 ماه کسی جواب نداده اگه زحمتی نیس یک نگاه بکن

اینجا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...