رفتن به مطلب

افزونه ارسال پست توسط کاربران

پست های پیشنهاد شده

تنظیمات خاصی نداره , فک کنم خود اون سایت از این افزونه استفاده می کنه اینم ادرس ارسال پست مهمان

الان امتحان کردم مشکلی نداشت وقتی تنظیمات رو انجام میدید دو تا کد میده بهتون شورتکد و کد php شورتکد رو در یک برگه قرار بدید همین

لینک به ارسال

سلام ...درستش کردم (css شو دستکاری کردم)....

الان پست ارسال می کنه ولی ویرایشگرش کار نمی کنه ....لطفا راهنماییم کنید.

آدرس سایتم هم www.w3-farsi.com ه... پایین صفحه اصلی قرارش دادم...شدید نیاز دارم...

لینک به ارسال

قسمت تنظیمات رو بررسی کنید , دو حالت برای نمایش ویرایشگر داره , به سایت نمونه نگاه کردید .... ویرایشگرش هم کار می کنه

لینک به ارسال

راستی این نکته رو هم یاد آور بشم که با تم های ورد پرس مشکل نداره و فقط با این تم که خودم ساختم مشکل دارخ...آیا باید کدی در قسمت function.php یا جاهای دیگه اضافه کنم ؟

لینک به ارسال

من هم خودم فکر می کنم که مثلا شاید یه تگ تو بخش هدر باید وارد کنم که درست بشه...ولی نمی دونم اون تگ چیه چون وردپرس زیاد خوب نیست و این تم رو هم با هزا سختی ساختم. ولی اگه راهنمایی کنید می تونم پیاده سازی کنم...لطفا کمکم کنید.

لینک به ارسال

تابع wp_head در هدر و wp_footer در فوتر پوسته تون موجوده؟

لینک به ارسال

آقا شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید شدید ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون

درست شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...