رفتن به مطلب

مشکل در چند لاین از قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه قالبی نصب کردم که در مدیریت وردپرس بالاش این ارورها را میده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Program Files\VertrigoServ\www\wp\wp-content\themes\l\functions.php:1) in C:\Program Files\VertrigoServ\www\wp\wp-includes\functions.php on line 861

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Program Files\VertrigoServ\www\wp\wp-content\themes\l\functions.php:1) in C:\Program Files\VertrigoServ\www\wp\wp-includes\functions.php on line 862

فایل functions پیوست کردم ممنون کمکم کنید

functions.php

لینک به ارسال

فایل فانکشن را باز کنید و به صورت utf-8 و without signature ذخیره نمایید.در انتها اگر پس از ?> فضای خالی وجود دارد آن را هم پاک کنید...#

لینک به ارسال

فایل فانکشن را باز کنید و به صورت utf-8 و without signature ذخیره نمایید.در انتها اگر پس از ?> فضای خالی وجود دارد آن را هم پاک کنید...#

و یک نکته هم من اضافه کنم اگر در این فایل محلی دارید که به این شکل است

...
?>
<?php ...

(جای نقطه چین هر کدی می تواند باشد)

علامتهای

?>
<?php

را حذف کنید

لینک به ارسال

?>

<?php

این کد در وسط هم بود که پاک کردم و سیو کردم اما باز همون ارور ها را میداد من فایل را در همینجا پیوسط کردم اگه میشه یه نگاهی بندازید

من اینجاش موندم که چطور این ارور لاین 862 میده اما تعداد لاین های این فایل 130 تا بیشتر نیست

لینک به ارسال

این کد در وسط هم بود که پاک کردم و سیو کردم اما باز همون ارور ها را میداد من فایل را در همینجا پیوسط کردم اگه میشه یه نگاهی بندازید
من اینجاش موندم که چطور این ارور لاین 862 میده اما تعداد لاین های این فایل 130 تا بیشتر نیست

تمام فانکشن های لفزونه ها و حتی ممکنه wp-config رو هم در ادامه ببینه این فاصله ها باید در تمام فایل های حساس حذف بشه

لینک به ارسال
فایل پیوستی رو چک کنید

ممنون ارورها حذف شد اما دیگه تصویر شاخص نمیذاره !!!! راه چاره این چیست!

لینک به ارسال

اصلا تابعش توی فانکشن شما نبود.

این کد رو به فانکشن اضافه کنید:

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/add_theme_support

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

من این ارور رو دارم :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-content/themes/flat/admin/interface.php:4161) in /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-login.php on line 415 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-content/themes/flat/admin/interface.php:4161) in /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-login.php on line 427

و

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-content/themes/flat/admin/interface.php:4161) in /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-admin/post.php on line 229 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-content/themes/flat/admin/interface.php:4161) in /home2/siteir/domains/site.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 896

فایل فانکشن ضمیمه شد.

ممنون میشم یکی بررسی کنه.

باتشکر

functions.php

لینک به ارسال

دوستان بنده مطالب گفته شده در پست های قبلی و حتی تاپیک هایی که با موضوع Cannot modify header information بوده رو بررسی کردم و تست کردم مشکلم برطرف نشد ممنون میشم به فایل functions ضمیمه شده رو بررسی کنید. باتشکر فراوان

functions.zip

ویرایش شده توسط Hamedi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...