رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام؛من قبلم سایتم روی یه هاست رایگان بوده و حالا منتقلش کردم روی یه هاست دیگه و تمامی موارد بخوبی منتقل شدن بجز تصویر شاخص.یعنی الآن تصاویر و مطالب و همه مثل قبله ولی هیچ مطلبی تصویر شاخص نداره باوجود این که تصاویر شاخص قبلی رو تو هاست up کردم.لطفا کمک کنید.خیلی ممنون

لینک به ارسال

با سلام و احترام دوست عزیز لطفا کامل تر توضیح بدید و آدرس سایتتون رو هم قرار بدید

لینک به ارسال

سلام

آدرس وردپرستون رو از داخل تنظیمات تغییر دادید یا نه؟

لینک به ارسال

سلام دوباره و تشکر بخاطر پاسخ سریعتون.

با سلام و احترام دوست عزیز لطفا کامل تر توضیح بدید و آدرس سایتتون رو هم قرار بدید

همون طور که گفتم من هاستی که سایتم روش نسب بوده رو تغییر دادم و کل موارد مثل پست ها،برچسب ها،پیوندها و دسته ها رو به هاست جدید منتقل کردم اما متاسفانه تصویر شاخص رو نمی تونم از هاست قبلی به هاست جدید منتقل کنم و اصلا نمی تونم ازش بکاپ بگیرم.آدرس سایت:mgbeidokht.ir

سلام

آدرس وردپرستون رو از داخل تنظیمات تغییر دادید یا نه؟

بله دوست عزیز حقیقتش من فقط هاستم رو تغییر دادم و دامنم رو تغییر ندادم.

با تشکر از شما دوستان ممنون می شم بهم کمک کنید.

لینک به ارسال

سلام

از چه راهی مطالبتون رو منتقل کردید از افزونه انتقال خود وردپرس یا از طریق دیگه‌ای؟

لینک به ارسال

سلام دوباره و تشکر بخاطر پاسخ سریعتون.

همون طور که گفتم من هاستی که سایتم روش نسب بوده رو تغییر دادم و کل موارد مثل پست ها،برچسب ها،پیوندها و دسته ها رو به هاست جدید منتقل کردم اما متاسفانه تصویر شاخص رو نمی تونم از هاست قبلی به هاست جدید منتقل کنم و اصلا نمی تونم ازش بکاپ بگیرم.آدرس سایت:mgbeidokht.ir

بله دوست عزیز حقیقتش من فقط هاستم رو تغییر دادم و دامنم رو تغییر ندادم.

با تشکر از شما دوستان ممنون می شم بهم کمک کنید.

تصاویر شاخص داخل فولر آپلود موجود هست و به درستی منتقل شده یا نه؟

لینک به ارسال

این پلاگین رو نصب کنید http://wordpress.org/plugins/regenerate-thumbnails/

اگه مشکلی قسمت پست ها برای تصاویر شاخص به وجود اومده باشه رو حل می کنه.

لینک به ارسال

باسلام

سلام

از چه راهی مطالبتون رو منتقل کردید از افزونه انتقال خود وردپرس یا از طریق دیگه‌ای؟

از افزونه ی خود وردپرس استفاده کردم.

تصاویر شاخص داخل فولر آپلود موجود هست و به درستی منتقل شده یا نه؟

بله در فولدر آپلود موجوداند ولی در قسمت کتابخانه ی وردپرس هیچ عکسی قابل مشاهده نیست.

ممنون

لینک به ارسال

یه راه دیگه برای انتقال وجود داره

شما از طریق دیتابیس مطالبتون رو منتقل کنید

از دیتابیس قبلی خروجی بگیرید و بعد در هاست جدید در قسمت دیتابیس وارد کنید

مطمئن‌ترین راه برای انتقال همین هست

امتحان کنید ببینید جواب میده ...

لینک به ارسال

حقیقتش از دیتابیس خروجی هم گرفتم ولی وقتی می خوامimpot کنم ارور میده.و می گه no databace selected

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...