رفتن به مطلب

فعال کردن افزونه ازطریق هاست

saeed313

پست های پیشنهاد شده

از طریق هاست نمیشه فعالش کرد

باید از طریق مدیریت وردپرس فعال کنید

از طریق مدیریت خطای 404میده

امکانش هست یوزر وپسورد بدم یک نگاه بندازید

لینک به ارسال

بستگی به توابع و اکشن های افزونه داره

و البته شناختشون توسط شما

اگر توابع و اکشن ها را به درستی به فایل functions.php منتقل کنید و باقی فایلها را همبه پوشه قالب منتقل کنید می شه

خطای 404 می تونه به دلیل استفاده از حروف بزرگ یا فاصله در نام فایل ها یا پوشه افزونه ایجاد بشه چک کنید اگر حروف بزرگ استفاده شده بود به حروف کوچک تبدیلش کنید

لینک به ارسال

بستگی به توابع و اکشن های افزونه داره

و البته شناختشون توسط شما

اگر توابع و اکشن ها را به درستی به فایل functions.php منتقل کنید و باقی فایلها را همبه پوشه قالب منتقل کنید می شه

خطای 404 می تونه به دلیل استفاده از حروف بزرگ یا فاصله در نام فایل ها یا پوشه افزونه ایجاد بشه چک کنید اگر حروف بزرگ استفاده شده بود به حروف کوچک تبدیلش کنید

lمنظورتون پوشه پلاگین و زیرمجموعه هاش هست درسته؟

بعنوان مثال توپوشه پلاگین و زیر مجموعه پلاگین contact-form-7 فایلی هست که داخلش حروف بزرگ هست(contact-form-7-cs_CZ.mo) یا افزونه wp-statistics که نام تصویرهاش (CV.png)این حروف ها را باید تبدیل به کوچک کرد؟

خوب تعدادشون خیلی زیاده اگروقت بذارم واینکار را انجام بدم درست میشه یانه؟

ضمنا به اکثر قسمتهای مدیریت دسترسی دارم فقط قسمت نصب افزونه ها ونصب پوسته ها با خطای یاد شده مراجه میشوم

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

میگم محتویات فایل .htaccess کدهای زیر هستش با بودن این کدها وقتی روی گزینه ای"افزونه های نصب شده "درقسمت مدیریت کلیک میکنم خطا نمیده ولی صفحه سایت باز میشه

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

اگر درهمین حالت پیوند یکتا را به روز میکنم خطای 404میده وکدهای فایل.htaccess هم تغییرمیکنه وتبدیل میشه به کد زیر!!!

مال این فایل میتونه باشه؟

# BEGIN WordPress
# END WordPress

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

سلام

افزونه ای که ازطریق هاست آپلودو اکسترکت شده چطور میشه از همونجا فعالش کرد؟

چه افزونه ای است که میخوایین فعالش کنید؟

برای تمام افزونه ها اینطوری است یا فقط یه افزونه هست؟

سعی کنید افزونه را از خود مخزن دانلود و نصب کنید

لینک به ارسال

چه افزونه ای است که میخوایین فعالش کنید؟

برای تمام افزونه ها اینطوری است یا فقط یه افزونه هست؟

سعی کنید افزونه را از خود مخزن دانلود و نصب کنید

کلا به قسمت افزونه ها دسترسی ندارم که بتونم فعالشون کنم

فعال بودند چون وردپرس را دستی آپدیت کردم بایدغیرفعال میکردم بعد از بروزرسانی چندتاش را فعال کردم که ارتباط قظع شد وخطا داد

از طریق هاست نام پوشه پلاگین را تغییر دادم تا غیرفعال بشوند ولی بازهم خطای 404 میده حالا بعضی هاش فعال وتعدادی هم غیرفعال هستش.

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

از قسمت .htaccess

نیست چون کداش مشکلی نداره.

پوشه پلاگینها به را نام خودش تبدیل کنید.

محتویات ROBOT.TXT هم قرار بده.

اصلا برای بروز رسانی نیازی نیست که افزونه ها را غیر فعال کنین. ولی غیر فعال هم کنید اصولا نباید مشکلی پیش بیاد

دسترسی به پوشه ها و پلاگین ها را بررسی کنید.

لینک به ارسال

از قسمت .htaccess

نیست چون کداش مشکلی نداره.

پوشه پلاگینها به را نام خودش تبدیل کنید.

محتویات ROBOT.TXT هم قرار بده.

اصلا برای بروز رسانی نیازی نیست که افزونه ها را غیر فعال کنین. ولی غیر فعال هم کنید اصولا نباید مشکلی پیش بیاد

دسترسی به پوشه ها و پلاگین ها را بررسی کنید.

فایلrobots.tetندارم!!بایدتوپوشهpublic_html باشه که نیست!

البته قبلا نساخته بودم ولی الآن ساختم با محتویات زیر قرار دادم

User-agent: *
Disallow: /feed/
Disallow: /trackback/
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-content/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /xmlrpc.php
Disallow: /wp-
Sitemap: http://www.*****.com/Sitemap.xml

پوشه پلاگین وزیرمجموعه هاش بنام خودشون هستند

درمورد دسترسی پوشه ها معمولا755وفایلها644هستنداگر مورد خاصی مدنظر هست بگین تا نگاه کنم

ضمنا وقتی کدهای زیر توفایلhtaccessهست روی گزینه "افزونه های نصب شده" کلیک میکنم دیگه ارور404نمیده بلکه صفحه سایت باز میشه اگر مشکلی نداره چرا صفحه سایت باز میشه؟

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

این مشکل جدی هست.

بر روی افزونه ها کلیک کنی باید به صفحه افزونه ها بره نه به صفحه سایتت.

ار موقعی که بروز رسانی کردی به طور دستی اینطوری شده؟ نمیتونستی به طور معمولی بروز رسانی کنی؟

لینک به ارسال

بعنوان مثال توپوشه پلاگین و زیر مجموعه پلاگین contact-form-7 فایلی هست که داخلش حروف بزرگ هست(contact-form-7-cs_CZ.mo) یا افزونه wp-statistics که نام تصویرهاش (CV.png)این حروف ها را باید تبدیل به کوچک کرد؟

ضمنا به اکثر قسمتهای مدیریت دسترسی دارم فقط قسمت نصب افزونه ها ونصب پوسته ها با خطای یاد شده مراجه میشوم

چیزی که من عرض کردم مطلبی دیگه است

اینکه در فایل زبان حروف بزرگ استفاده بشه یا هر فایل دیگه ای به تنهایی مشکل ساز نیست ولی اگر یک فایل مثلا با نام

myplugin.php

اینکلود شده باشه و نامش

MyPlugin.php باشه افزونه ی مربوطه اش فقط در هاستهای تحت ویندوز کار خواهد کرد

اینکه در فایل زبان حروف بزرگ استفاده بشه یا هر فایل دیگه ای به تنهایی مشکل ساز نیست ولی اگر یک فایل مثلا با نام

myplugin.php

اینکلود شده باشه و نامش

لینک به ارسال

این مشکل جدی هست.

بر روی افزونه ها کلیک کنی باید به صفحه افزونه ها بره نه به صفحه سایتت.

ار موقعی که بروز رسانی کردی به طور دستی اینطوری شده؟ نمیتونستی به طور معمولی بروز رسانی کنی؟

بطور اتوماتیک اپدیت نمی شدچاره ای جز دستی نداشتم

بله از موقعی که بروز رسانی کردم اینجوری شده

فقط هم مشکلم دسترسی به افزونه ها ونصب پوسته ها هست که روی گزینهadd newکلیک میکنم صفحه سایت باز میشه بقیه موارد کلاملا روان کار میکنه!!

myplugin.php

اینکلود شده باشه و نامش

تونام افزونه ها حروف بزرگ وفاصله نیستش

متن خطا اینه

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@****.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at www.****.com Port 80

درمجموع بایدچکار کنم امیدی به درست شدنش هست یاقیدش بزنم؟

به نظرم میاد شاید قسمت مدیریت را ببینیدبهتر نتیجه بگیرید

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

سلام

این مشکل بیشتر اوقات برای سطح دسترسی پیش میاد برای مثال شما افزونه ای یا کدی برای پروفایل ایجاد میکنید یا افزونه ای برای جلوگیری از دسترسی کاربرا برای نصب پوسته یا افزونه و ... که باعث میشه ریدایرکت بشه

این کارو کردید یا خود به خود اینطوری میشه ؟

لینک به ارسال

بطور اتوماتیک اپدیت نمی شدچاره ای جز دستی نداشتم

بله از موقعی که بروز رسانی کردم اینجوری شده

فقط هم مشکلم دسترسی به افزونه ها ونصب پوسته ها هست که روی گزینهadd newکلیک میکنم صفحه سایت باز میشه بقیه موارد کلاملا روان کار میکنه!!

تونام افزونه ها حروف بزرگ وفاصله نیستش

متن خطا اینه

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@****.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at www.****.com Port 80

درمجموع بایدچکار کنم امیدی به درست شدنش هست یاقیدش بزنم؟

به نظرم میاد شاید قسمت مدیریت را ببینیدبهتر نتیجه بگیرید

در صورتی که به صورت دستی اپدیت نشه معمولا مشکل از میزبانی هست. به میزبانیت تیکت بده ببین مشکلی ندارن.

این اروری که قرار دادی گفته فایل error log را بررسی کن. شما این فایل بررسی کن ببین چه خطاهایی داخلش هست. هر خطایی که در سیستمت موجود باشه داخل این فایل ذخیره میشه

لینک به ارسال
سلام

این مشکل بیشتر اوقات برای سطح دسترسی پیش میاد برای مثال شما افزونه ای یا کدی برای پروفایل ایجاد میکنید یا افزونه ای برای جلوگیری از دسترسی کاربرا برای نصب پوسته یا افزونه و ... که باعث میشه ریدایرکت بشه

این کارو کردید یا خود به خود اینطوری میشه ؟

سلام

چرا.ازطریق افزونه فکر کنمmember ویک افزونه دیگه ای بود که هردوتا راپاک کردم

ولی فعلا از طریقtheme-my-login فقط هدایت کاربر به صفحه سایت دارم یعنی وارد داشبورد نمیشه همین

در صورتی که به صورت دستی اپدیت نشه معمولا مشکل از میزبانی هست. به میزبانیت تیکت بده ببین مشکلی ندارن.

این اروری که قرار دادی گفته فایل error log را بررسی کن. شما این فایل بررسی کن ببین چه خطاهایی داخلش هست. هر خطایی که در سیستمت موجود باشه داخل این فایل ذخیره میشه

تواین فایل بیش از1800خط نوشته شده البته ازافزونهwp-dtree ایراد گرفته که من اینو از طریق هاست پاکش کردم ولی بازهم درست نشد

ولی عمده خطاها از فایلfunctionsقالب اونهم سه تا چهارخط تکرارشده چندمورد هم فایل هیدر و single هستش باتم پیش فرض هم تست کردم درست نشد

فایل را پیوست کردم اگر زحمتی نیست یک نگاهی بندازید.ممنون

درموردمیزبانی هاست هم بهشون گفتم میگن مشکل از طرف ما نیست احتمالا مشکل از مدیریت محتوای شماست

error log.rar

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

من مطلب شما را بطور کامل خواندم تومطلب شما موارد قابل توجهی دستگیرم شد ولی تواینجا به نظرم اشکالاتی هست که بعدا عرض میکنم شاید هم نیاز به توضیح شما باشه ولی توشرایط فعلی من میخوام بدونم چطور مشکلم حل میشه بعد با خیال راحت اشکالاتم را بگم ولی درحال حاضرمنظور شما اینه که دسترسی فایلهای من باید براساس اون مقاله باشه. سوالم اینه که

1- آیا فقط فایلهایی که درپابلیک هست منظورتونه یا اینکه داخل پوشه ها هم باید بررسی بشه؟(چون توپوشه ها راستش خیلی هاش نمیدونم)

2-اگر دسترسی فایلهای توپابلیک درست باشه باید مشکل حل بشه ولی هنوز مشکل بقوت خودش باقیه!!

3-توفایلی که پیوست کردم(error log) بیشتر ایرادات از قالب بوداز هاست چیزی نیومده بوددرحالیکه باتوجه به بند دوم دسترسی ها درسته!!

لینک به ارسال

دوست عزیز شما این موارد رو امتحان کنید :

با پوسته پیش فرض امتحان کنید

2 - اگر نشد لیست افزونه هاتونو نگاه کنید یا پوشه پلاگین رو تغییر نام بدید و یک پوشه جدید با همون اسم پلاگین ایجاد کنید افزونتون رو داخل اون بزارید و دوباره امتحان کنید

اگر نشد این بار یک افزونه دیگرو امتحان کنید

اگر باز هم نشد فایل wp-config.php رو با پیش فرض عوض کنید و اطلاعات دیتابیس رو وارد کنید و دوباره امتحان کنید

این راه ها رو انجام بدید 100% باید یک موردش درست کار کنه و اگر نهایتا بازم نشد دسترسی برای بنده ارسال کنید تا خودم بررسی کنم

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...
در در ۱۳۹۳/۱/۵ در 11:27، saeed313 گفته است :

سلام

افزونه ای که ازطریق هاست آپلودو اکسترکت شده چطور میشه از همونجا فعالش کرد؟

سلام

داخل دیتابیس> جدول wp-options یه سطر بنام active plugin هست.  برای ادیت بازش کنید.

داخل فیلد option_value می تونید مشخص کنید کدوم افزونه ها فعال یا غیر فعال باشن.

یه همچین کدی داخل این فیلد هستش:

a:2:{i:0;s:19:"bbpress/bbpress.php";i:1;s:24:"buddypress/bp-loader.php";}

حالا  چجوری باید  مشخص کنیم کدوم افزونه فعال بشه:  اول از همه اون عدد 2  ابتدایی مقابل a: نشون دهنده  کل افزونه های فعاله  پس باید به تعداد افزونه هایی جدیدی که فعال میشن بره بالا.

هر افزونه  یه عبارت  این مدلی i:1;s:24:"buddypress/bp-loader.php" داره  که با ; از هم جدا میشن.

بین دابل کوتیشن باید مسیر فایل اجرایی افزونه رو بنویسید.  به هاستتون برید در مسیر wp-content/plugins اسم افزونه رو  کپی کنید  /  و سپس داخل پوشه افزونه فایل php اجرایی افزونه که اصولا بنام لودر  یا نام افزونه  هستش.   به عنوان مثال همچین ادرسی buddypress/bp-loader.php ایجاد شد. بعد باید تعداد کاراکترای این ادرس رو بشمارید و مقابل s: درج کنید که در این مثل 24 شده.

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...
در در ۱۳۹۳/۱/۵ در 11:44، sir1 گفته است :

فک نکنم که از اونجا بشه فعالش کرد.

حالا ببینم نظر اساتید چیه؟

از طریق هاست امکان فعالسازی هست  منتهی یکمی پیچیده  مراحلشو  مجزا توضیح دادم .  :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...