رفتن به مطلب

تبدیل وردپرس به جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من تازه یه هاست و دامین خریداری کردم و هیچ مطلبی روی سایت نیست و بجز نصب وردپرس روی هاست چیزی رو بارگزاری نکردم .

دنبال یه قالب خوب می گشتم که از قالب های جوملا یکی رو انتخاب کردم .

حالا می خوام بدونم می تونم وردپرس را حذف کنم و جوملا رو روی هاست نصب کنم ؟

و اگر از محیط جوملا خوشم نیومد میتونم مجدد وردپرس رو نصب کنم و مشکلی پیش نمیاد ؟

و یا می تونم قالب مد نظر رو که متناسب با جوملا 1.5 هست رو به وردپرس تبدیل کنم و به چه نحو؟

ممنون

لینک به ارسال

درود

دوست عزيز خودتون وگيج نكنيد اول از همه بگيد كه چه سايتی ميخوايد افتتاح كنيد؟

برای سايت های موزيك بهترين مديريت وردپرس

به نظر من وردپرس از جوملا خيلی بهتره درسته قالباش كمه اما خب ميشه قالب های اختصاصی گرفت

قالب جوملا هم فكر كنم دوستان طراح بتونن ريپ كنن به وردپرس

خلاصه اگه از نو داريد شروع ميكنيد عجله نكنيد و كاملا با فكر انتخاب هاتون و بكنيد كه پشيمون نشيد

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

من تازه یه هاست و دامین خریداری کردم و هیچ مطلبی روی سایت نیست و بجز نصب وردپرس روی هاست چیزی رو بارگزاری نکردم .

دنبال یه قالب خوب می گشتم که از قالب های جوملا یکی رو انتخاب کردم .

حالا می خوام بدونم می تونم وردپرس را حذف کنم و جوملا رو روی هاست نصب کنم ؟

و اگر از محیط جوملا خوشم نیومد میتونم مجدد وردپرس رو نصب کنم و مشکلی پیش نمیاد ؟

و یا می تونم قالب مد نظر رو که متناسب با جوملا 1.5 هست رو به وردپرس تبدیل کنم و به چه نحو؟

ممنون

سلام و سال نو مبارک ...شما می تونید در لوکال جوملا رو نصب و تست کنید ...

لینک به ارسال

درود

دوست عزيز خودتون وگيج نكنيد اول از همه بگيد كه چه سايتی ميخوايد افتتاح كنيد؟

برای سايت های موزيك بهترين مديريت وردپرس

به نظر من وردپرس از جوملا خيلی بهتره درسته قالباش كمه اما خب ميشه قالب های اختصاصی گرفت

قالب جوملا هم فكر كنم دوستان طراح بتونن ريپ كنن به وردپرس

خلاصه اگه از نو داريد شروع ميكنيد عجله نكنيد و كاملا با فكر انتخاب هاتون و بكنيد كه پشيمون نشيد

سلام

ممنون از راهنماییتون

من در حال راه اندازی سایت خبری هستم و اون قالبی که پیدا کردم دقیقا همونیه که میخوام ولی مشکلم همونی بود که گفتم ... واقعا به قول شما گیج شدم

من از چه طریقی می تونم کسی رو پیدا کنم که بتونه قالب جوملا رو به وردپرس تبدیل کنه ؟ و آیا خودم میتونم این کارو انجام بدم ؟

سلام و سال نو مبارک ...شما می تونید در لوکال جوملا رو نصب و تست کنید ...

سلام

سال نو شما هم مبارک

منظورتون از لوکال دقیقا کجاست ؟

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین !

لینک به ارسال

سلام

ممنون از راهنماییتون

من در حال راه اندازی سایت خبری هستم و اون قالبی که پیدا کردم دقیقا همونیه که میخوام ولی مشکلم همونی بود که گفتم ... واقعا به قول شما گیج شدم

من از چه طریقی می تونم کسی رو پیدا کنم که بتونه قالب جوملا رو به وردپرس تبدیل کنه ؟ و آیا خودم میتونم این کارو انجام بدم ؟

فكر نميكنم شما طراحی و يا كدنويسی بلد باشيد

در همين انجمن طراحان خوبی داريم ميتونيد در تاپيكی مطرح كنيد و براتون انجام بدن

اگه طراح ديگه ای هم سراغ داريد ميتونيد اين كار و بهش واگذار كنيد.

شما از مديريت جوملا با خبر هستيد و باهاش كار كرديد؟

لینک به ارسال

فكر نميكنم شما طراحی و يا كدنويسی بلد باشيد

در همين انجمن طراحان خوبی داريم ميتونيد در تاپيكی مطرح كنيد و براتون انجام بدن

اگه طراح ديگه ای هم سراغ داريد ميتونيد اين كار و بهش واگذار كنيد.

شما از مديريت جوملا با خبر هستيد و باهاش كار كرديد؟

زیادم ناوارد نیستم ... 2 تا سایت دیگه طراحی کردم در محیط وردپرس ... با جوملا هم کار کردم ولی وقتی با وردپرس آشنا شدم وردپرس رو ترجیح دادم ... زیاد با کدنویسی غریبه نیستم میتونم تا حدودی کارمو باهاش پیش ببرم ...

لینک به ارسال

سلام

سال نو شما هم مبارک

منظورتون از لوکال دقیقا کجاست ؟

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین !

شما می تونید با نصب نرم افزارهایی مثل WampServer یا XAMPP در سیستم خودتون محیط هاست رو در سیستم خودتون داشته باشید و جوملا یا وردپرس رو برای تست در سیستم خودتون نصب و اجرا کنید...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

اگه كد نويسی و طراحی بلديد ميتونيد از اساتيد راهنمایی بگيريد برای ريپ قالب

لینک به ارسال

سلام

اگه می خواید قالب وردپرس رو به جوملا تبدیل کنید باید داخل انجمن جوملا درخواست پشتیبانی کنید.

http://forum.joomlafarsi.com/threads/54371-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%87%D8%B3%D8%AA-%D8%9F

لینک به ارسال

باید توابع وردپرس جایگزاری توابع جوملا شود بهتره اول آموزش ساخت قالب وردپرس بخونید

سلام

اگه می خواید قالب وردپرس رو به جوملا تبدیل کنید باید داخل انجمن جوملا درخواست پشتیبانی کنید.

http://forum.joomlaf...-به-جوملا-هست-؟

منظور ایشون برعکس هست

لینک به ارسال

شما می تونید با نصب نرم افزارهایی مثل WampServer یا XAMPP در سیستم خودتون محیط هاست رو در سیستم خودتون داشته باشید و جوملا یا وردپرس رو برای تست در سیستم خودتون نصب و اجرا کنید...

سلام مجدد

ممنون از راهنماییتون ... من برنامه wampserver رو دانلود و نصب کردم ولی وقتی روی لوکال هاست کلیک می کنم این خطا رو میده :

local1.png

و یا موقعی که مستقیم وارد سایت localhost.com میشم صفحه زیر میاد :

local.png

که اینم وقتی رو لینک لوکال هاست کلیک می کنم مجدد تصویر اول میاد ...

میشه راهنماییم کنین که مشکل از کجاست ؟

ضمنا برنامه نصب شده هم به رنگ سبز دراومده ....

ممنون

ویرایش شده توسط farnazs
لینک به ارسال

به جای localhost از 127.0.0.1 استفاده کنید یا پورت رو عوض کنید

http://stackoverflow.com/questions/10873295/error-message-forbidden-you-dont-have-permission-to-access-on-this-server

لینک به ارسال

به جای localhost از 127.0.0.1 استفاده کنید یا پورت رو عوض کنید

http://stackoverflow...-on-this-server

سلام مجدد

من وارد لوکال هاست شدم دیتابیس و یوزر و پسوردم ساختم ... جوملا 1.5 رو که منطبق که اون قالبی هست که مدنظرمه دانلود و در قسمت www directory کپی و اکسترکت کردم و فایل زیپ رو حذف کردم و مجدد که وارد لوکال هاست شدم و روی فولدر ایجاد شده در قسمت Your Projects کلیک کردم ولی چیزهایی که نشون میده تصاویر زیره :

joomla.png

joomla1.png

من حتی چندین جوملا رو از سایت های مختلف دانلود کردم که نکنه ایراد از فایل دانلود شده باشه ولی همشون همین ایراد را نشون میدادن ... حتی من چند مرحله با همین روش جلو رفتم که در قسمت کنترل مراحل نصب خاموش و روشن ها مطابق آموزش نبود:

%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A72.png

ولی در قسمت پایگاه داده و وارد کردن یوزر و پسورد و دیتابیس و ... ادامه رو که زدم این خطا رو میداد :

%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7_3.png

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

ویرایش شده توسط farnazs
لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکل مربوط به جوملا هست. باید داخل انجمن جوملا مطرح کنید. اینجا انجمن وردپرس هست. ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...