رفتن به مطلب

افزونه چند زبانه کردن وردپرس WPML

Hamsaryabi

پست های پیشنهاد شده

باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.

دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.

می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.

آقا مرتضی چند جا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.

ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.

سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.

لینک به ارسال

دوستان منم همین مشکلو دارم و واسه همین ثبت نام کردم

بعد از اینکه نصبش میکنم page ها ارور 404 میده (وقتی default language رو عوض میکنم ارور میده ولی در زبانی که از اول نصب بود ارور نمیده)

اگه ممکنه حداقل به مارو به documentation اصلی راهنمایی کنید که چطوری این مشکلو حل کنیم ؟

ویرایش شده توسط z3r0
لینک به ارسال

باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.

دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.

می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.

آقا مرتضی چند جا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.

ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.

سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.

پیوند یکتای شما روی کدوم نوع تنظیم شده ؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...