رفتن به مطلب

راه حل نهایی استفاده از shortcode در پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

قبل از هر چیز بگم که انجمن رو خوب گشتم، 5 صفحه اوّل گوگل رو - انگلیسی و فارسی - سرچ کردم و خوندم.جواب درست پیدا نشد! :(

میخوام بدونم چجوری میشه قابلیت اجرای shortcode رو به همه پوسته ها اضافه کرد؟

مثلا من یه افزونه اسلایدر یا هر چیزی نصب میکنم.ازم میخواد که یه shortcode مثل این [slider] رو بذارم توی محتوای برگه.اما وقتی میذارم فقط خودش رو نشون میده.

این راه ها رو تست کردم و جواب نداده :

1-گذاشتن در محتوای برگه و پست

2-گذاشتن در بخش ویرایشگر متن(html)

3-گذاشتن در قالب

4-استفاده از پوسته دلخواه - custom template

5-استفاده از کد do_shortcode

6-این ها هم درست هستن و سر جای اصلی => wp_head() , wp_foot()

هیچکدوم جواب نداده.

ممنون میشم دوستان یه راه خوب و قطعی پیدا کنن.

یا علی

لینک به ارسال

سلام

امکان نداره این کار رو کرده باشید بازم نمایش داده نشه

شما با شورت کد های دیگه هم امتحان کنید شاید شورت کدی که استفاده میکنید مشکل داره

اگر بازم درست نشد لیست افزونه ها و همینطور فایل فانکشن قالبتون رو بزارید اینجا

لینک به ارسال

سلام

امکان نداره این کار رو کرده باشید بازم نمایش داده نشه

شما با شورت کد های دیگه هم امتحان کنید شاید شورت کدی که استفاده میکنید مشکل داره

اگر بازم درست نشد لیست افزونه ها و همینطور فایل فانکشن قالبتون رو بزارید اینجا

سلام

اول از همه من تعجب میکنم!!!برای اینکه شما فرمودین "امکان نداره..." و راه حل رو نگفتین ازتون تشکر کردن؟؟؟والا اینجوریش رو ندیده بودم دیگه :mellow:

خب وقتی میگم همه راه ها رو رفتم و جواب نداده پس امکان داره

با افزونه user profile و advance custom field امتحان کردم.هیچکدومشون شورت کُد هاش کار نکرد.

پی نوشت : تواشعتون جالبه.مدیر انجمن هستید و سطح آشناییتون با وردپرس رو نوشتین متوسط -_-

با 2 تا قالب مختلف تست کردم.بعدش هم با قالب پیشفرض 2012 و 2011.بازم جواب نداد

ویرایش شده توسط عمارگراف
لینک به ارسال

سلام

اول از همه من تعجب میکنم!!!برای اینکه شما فرمودین "امکان نداره..." و راه حل رو نگفتین ازتون تشکر کردن؟؟؟والا اینجوریش رو ندیده بودم دیگه :mellow:

وقتی میگم امکان نداره یعنی امکان نداره این مشکل به وجود بیاد و شما این راه هارو رفته باشید و باز هم وجود داشته باشه !

پس بدونید مشکل از شما و سایتتون هست نه از وردپرس که من به خاطر ناراحت نشدن شما بیام یه راه حل غیر مربوط بگم :)

در ضمن به روی چشم الآن روی پشت دستم نوشتم که از این به بعد وقتی پاسختون رو دادم کسی از پستم تشکر نکنه که احیانا ناراحت نشید :|

خب وقتی میگم همه راه ها رو رفتم و جواب نداده پس امکان داره

با افزونه user profile و advance custom field امتحان کردم.هیچکدومشون شورت کُد هاش کار نکرد.

ربطی به همه راهارو رفتن نداره ممکنه در یکی از افزونه ها یا در فایل فانکشن کدی باشه که شورت کدهارو غیر فعال کرده باشه یا افزونه ای که استفاده میکنید به صورت خودکار شورت کدش عمل نکنه و باید دستی عمل کنید

پی نوشت : تواشعتون جالبه.مدیر انجمن هستید و سطح آشناییتون با وردپرس رو نوشتین متوسط -_-

مربوط به تواضع یا ... نمیشه این مربوط به دید هر فردی هست که با خودش آشنا هست من مدیر باشم دلیل بر این نمیشه که وردپرس رو کامل و حرفه ای بلد باشم چون واقعا هنوز از دنیای نامحدود وردپرس چیز چندانی نمیدونم :)

کسی که میگه کامل و حرفه ای یک چیزیرو بلد هست من بهش میخندم چون هنوز اول راهه :)

هیچ کسی در هیچ کاری به نقطه اوجش یا همون حرفه ای نمیرسه چون هیچ نقطه اوجی وجود داره مثل تحصیل کردن میمونه شما هرچقدر بری بالاتر باز هم جای یادگیری دارید مثل وردپرس که هرچی بری جلوتر باز هم راه برای یادگیری دارید :)

با 2 تا قالب مختلف تست کردم.بعدش هم با قالب پیشفرض 2012 و 2011.بازم جواب نداد

پس مشکل از قالب نیست بر میگرده یا به خود افزونه هاتون که فعال هستن یا فایل های وردپرس

الآن قبل از اینکه شما چیزی بگید من ازتون عذر خواهی میکنم چون ممکنه راه حل رو نگفته باشم یا کار شما درست نشده باشه یا احیانا خدای نتکرده کسی از پستم تشکر کنه یا ...... من پیشاپیش خیلی خیلی عذر خواهی میکنم :)

لینک به ارسال

وقتی میگم امکان نداره یعنی امکان نداره این مشکل به وجود بیاد و شما این راه هارو رفته باشید و باز هم وجود داشته باشه !

پس بدونید مشکل از شما و سایتتون هست نه از وردپرس که من به خاطر ناراحت نشدن شما بیام یه راه حل غیر مربوط بگم :)

در ضمن به روی چشم الآن روی پشت دستم نوشتم که از این به بعد وقتی پاسختون رو دادم کسی از پستم تشکر نکنه که احیانا ناراحت نشید :|

ربطی به همه راهارو رفتن نداره ممکنه در یکی از افزونه ها یا در فایل فانکشن کدی باشه که شورت کدهارو غیر فعال کرده باشه یا افزونه ای که استفاده میکنید به صورت خودکار شورت کدش عمل نکنه و باید دستی عمل کنید

مربوط به تواضع یا ... نمیشه این مربوط به دید هر فردی هست که با خودش آشنا هست من مدیر باشم دلیل بر این نمیشه که وردپرس رو کامل و حرفه ای بلد باشم چون واقعا هنوز از دنیای نامحدود وردپرس چیز چندانی نمیدونم :)

کسی که میگه کامل و حرفه ای یک چیزیرو بلد هست من بهش میخندم چون هنوز اول راهه :)

هیچ کسی در هیچ کاری به نقطه اوجش یا همون حرفه ای نمیرسه چون هیچ نقطه اوجی وجود داره مثل تحصیل کردن میمونه شما هرچقدر بری بالاتر باز هم جای یادگیری دارید مثل وردپرس که هرچی بری جلوتر باز هم راه برای یادگیری دارید :)

پس مشکل از قالب نیست بر میگرده یا به خود افزونه هاتون که فعال هستن یا فایل های وردپرس

الآن قبل از اینکه شما چیزی بگید من ازتون عذر خواهی میکنم چون ممکنه راه حل رو نگفته باشم یا کار شما درست نشده باشه یا احیانا خدای نتکرده کسی از پستم تشکر کنه یا ...... من پیشاپیش خیلی خیلی عذر خواهی میکنم :)

فک نمیکردم اینقدر جدی بگیرید.یه شوخیِ ساده بود

ممنون از توضیحاتتون

سعی میکنم خودم درستش کنم

یا علی

لینک به ارسال

فک نمیکردم اینقدر جدی بگیرید.یه شوخیِ ساده بود

ممنون از توضیحاتتون

سعی میکنم خودم درستش کنم

یا علی

بهتر بود افزونه ها رو هم غیر فعال میکردید و لیست اسم های آن ها رو قرار میدادید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...