رفتن به مطلب

بک لینک

majideblis

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

با توجه به اینکه اطلاعات شما در زمینه سایت از من بیشتر بود خواستم یه سوال ازتون بپرسم

آیا بودن لینک سایت ما در سایت های مشابه سایت ما (مثلا سایت ما موزیکه و اون سایتی که لینک سایت من داخلشه هم موزیک) ایا یه نوع بک لینک به حساب میاد و به سود ماست؟ یا به ضرر من است؟

و اینکه اون لینک تو ادامه مطلب باشه به بک لینک شناخته میشه یا تو صفحه اول سایت باید باشه؟

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

تا انجایی که میدونم گوگل از تبادل لینک خوشش میاد. سعی کنید که لینک سایتای مشابه را در صفحه اصلی سایتتون قرار بدید. ولی از لینک کردن سایتهایی که مشکل دارن خودداری کنید چون باعث کاهش رتبه سایتتون میشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام دوستان

با توجه به اینکه اطلاعات شما در زمینه سایت از من بیشتر بود خواستم یه سوال ازتون بپرسم

آیا بودن لینک سایت ما در سایت های مشابه سایت ما (مثلا سایت ما موزیکه و اون سایتی که لینک سایت من داخلشه هم موزیک) ایا یه نوع بک لینک به حساب میاد و به سود ماست؟ یا به ضرر من است؟

و اینکه اون لینک تو ادامه مطلب باشه به بک لینک شناخته میشه یا تو صفحه اول سایت باید باشه؟

بینید توی خرید بک لینک اصلا عجله نکنید که تاثیر منفی هست ؛ اگه نظر منو بخواین اصلا خرید بک لینک کار غلطی هست :)

چه توی صفحه اصلی باشه چه توی ادامه مطلب بک لینک محسوب میشه ...

لینک به ارسال

وقتی لینک سایت من توی یه سایت دیگه باشه

اونم وقتی که من سایتی هستم که تازه شروع به کار کردم لینکم تو سایت با رنک 2 گوگل باشه بده؟

لینک به ارسال

وقتی لینک سایت من توی یه سایت دیگه باشه

اونم وقتی که من سایتی هستم که تازه شروع به کار کردم لینکم تو سایت با رنک 2 گوگل باشه بده؟

بک لینک گرفتن قواعد داره ، اصول داره شما نباید در روز اول لینک سایتتون رو مثل در 20 تا سایت رنک 2 یا 3 یا 4 بزارید!!! چون پنالایز میشید.

بهتره لینک از سایت های هم موضوع با وبلاگتون بگیرید

یک شبه ره صد ساله نرید.

لینک به ارسال

لینک سازی کنید ولی طبیعی

لینک سازی کنید ولی همش به صفحه اصلی نباشه

متاسفانه گوگل ضعف های خودش و داره با نقات قوت خودش میشه حتی سایتی که بالا نیستم رنک بگیره و بک لینک های فراوان

اما چون طبیعی نیست ی روزی تو اپدیت الگوریتم های جدید گوگل حسابش رسیده میشه

لینک به ارسال

و یه سوال دیگه

مثلا اگه یکی از سایت ها با رنک بالا بیاد از پست من کپی بزنه و چون تو مطالب من لینک سایت خودم رو گذاشته بودم..... الان این لینک سایت من که ناخواسته تو این سایت هست میتونه مشکل ساز بشه؟

و ایا این یه نوع بک لینک به حساب میاد؟

و ایا واسه سایت من که پایین تر از این سایت هستم ولی لینک سایت من تو این سایت بزرگ هست میتونه مشکل ساز بشه؟

و یا یه امتیاز خوب واسه منه؟

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

و یه سوال دیگه

مثلا اگه یکی از سایت ها با رنک بالا بیاد از پست من کپی بزنه و چون تو مطالب من لینک سایت خودم رو گذاشته بودم..... الان این لینک سایت من که ناخواسته تو این سایت هست میتونه مشکل ساز بشه؟

و ایا این یه نوع بک لینک به حساب میاد؟

و ایا واسه سایت من که پایین تر از این سایت هستم ولی لینک سایت من تو این سایت بزرگ هست میتونه مشکل ساز بشه؟

و یا یه امتیاز خوب واسه منه؟

بله. این لینک طبیعی حساب میشه و تاثیر خوبی داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...