رفتن به مطلب

بهترین پیوند یکتا

ahmad ahmad

پست های پیشنهاد شده

علت گذاشتن post_id این هست که میگن به سرور کمتر فشار می یاد

من هم به همین علت این کار رو کردم.به نظر شما همین طور هست؟

مشکل فشار روی سرور در مورد سایتهایی که تعداد زیادی برگه داشتن صادق بود که البته حل شده نگران نباشین.

لینک به ارسال

به نظر من تغییر بدین خیلی خیلی بهتره »

این جا توضیح دادم

کلا تاریخ رو حذف کن.

بجاش از دسته بندی موضوعات استفاده کن

>

%postname%/%category%

<

لینک به ارسال

از لحاظ سئو برای سایت های فارسی با مخاطب اکثرا ایرانی بهتره لینک رو فارسی بگذاریم یا انگلیسی

و اگر انگلیسی باشه گوگل بازدید کننده خارجی هم میاره؟ (کلا کدوم بهتره؟)

site.com/download

یا

site.com/دانلود/

ویرایش شده توسط namakpash
لینک به ارسال

از لحاظ سئو برای سایت های فارسی با مخاطب اکثرا ایرانی بهتره لینک رو فارسی بگذاریم یا انگلیسی

و اگر انگلیسی باشه گوگل بازدید کننده خارجی هم میاره؟ (کلا کدوم بهتره؟)

site.com/download

یا

site.com/دانلود/

نظره من اينه كه پيوند يكتا رو با كلماتي انگليسي پر كنيد بهتر خواهد بود (يعني همون جمله يا كلمه به زبان انگليسيش ) ، فكر ميكنم عقلاني هم به نظر برسه كه گوگل يا ... با زبان مادري خودشون راحت‌تر باشند ..

البته پيوند يكتاي فارسي در صورتي كه ناقص نمونه هم ميتونه توي نتايج تاثير مثبت داشته باشه ..

لینک به ارسال

نظر اساتید درباره این چیه ؟

/%year%/%post_id%/%postname%/

پاسخ : بنظر من این می تونه یکی از بدترین پیوند ها باشه

به دلیل اینکه گوگل آی دی رو یک شاخه می دونه و پست نام رو هم یه شاخه و این باعث می شه شاخه ها قدرت ایندکس کمتری داشته باشند

شما می توانید به این شکل استفاده کنید

http://m.com/122-salam

122 آی دی میباشد

لینک به ارسال

بله دوستان منم تو چند تا مقاله ای که خوندم

%postname&

یا

/%post_id%/%postname%

از بهترین موارد هست!

طبق تجربه شخصی بهتر است بجای

/%post_id%/%postname%

از

/%post_id%-%postname%

استفاده بشه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان می خواست بدوم کدوم دسته از پیوند های یکتا وضعیت وبسایت رو در گوگل بهتر می کنن و بازدید سایت رو از سوی موتور های جستجوگر بالا می برند؟

16266636132097219016.jpg

ویرایش شده توسط soheils
لینک به ارسال

سلام

بزارید همون نام نوشته بمونه بهتره

البته توی استانداردهای جدید زیاد فرقی نداره ولی بهترینش همون نام نوشته هستش

لینک به ارسال

سلام

بزارید همون نام نوشته بمونه بهتره

البته توی استانداردهای جدید زیاد فرقی نداره ولی بهترینش همون نام نوشته هستش

برای من به صورت پیشفرض روی گزینه اول (domain.com/?p=123) بود ولی از وقتی به "نام نوشته" تغییرش دادم با ارور 404 مواجه شدم!

لینک به ارسال

این نمونه خوبه

/%post_id%/%postname%/

باید حتما عدد در پیوند یکتا باشه وگرنه دسته بندی ها و یا برچسب ها و حتی خود پست ها با مشکل روبرو میشن.

دوست عزیز اگه یه جستجو میکردین مطالب زیادی در همین انجمن بدست می آوردین.

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

این نمونه خوبه

/%post_id%/%postname%/

باید حتما عدد در پیوند یکتا باشه وگرنه دسته بندی ها و یا برچسب ها و حتی خود پست ها با مشکل روبرو میشن.

دوست عزیز اگه یه جستجو میکردین مطالب زیادی در همین انجمن بدست می آوردین.

اشکان جان مشکلم حل شد.مشکل اینجا بود که من فایل .htaccess در هاستم موجود نبود.بعد از اضافه کردنش مشکل حل شد و حتی بدون عدد هم لینک کار می کنه:

http://www.dordownload.com/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7/

پس این عدد که شما میگفتی ماجراش چی بود؟ا

لینک به ارسال

اشکان جان مشکلم حل شد.مشکل اینجا بود که من فایل .htaccess در هاستم موجود نبود.بعد از اضافه کردنش مشکل حل شد و حتی بدون عدد هم لینک کار می کنه:

http://www.dordownlo...ازی-وبسایت-برا/

پس این عدد که شما میگفتی ماجراش چی بود؟ا

اون عدد رو نزارید بهتره

گوگل میگه آدرس هاتون هرچی کوتاه تر باشه بهتره

لینک به ارسال

حتما اینجوریه دیگه.

مثل اینکه آقا کسرا تایید کردن.

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

حتما اینجوریه دیگه.

مثل اینکه آقا کسرا تایید کردن.

اگر زحمتی نیست یه سر به مقاله های وبلاگ گوگل بزنید

البته خب با عقل هم جور در میاد چون هرچی یک آدرس کوتاه تر باشه تو ذهن بهتر میمونه تا یه آدرس بلند

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

من فکر کنم 2-3 باری شد که پیوند یکتا رو تغییر دادم و به غلط خوردن افتادم :دی

عذاب آورترین مشکل هم گوگل وبمستر هست که هنوز که بعد از 2سال کلی نات فاند داره..

در مورد پیوند یکتای بهتر و بهینه ، فکر نکنم ماها بهتر از مسئولین yoast.com بدونیم کدوم بهتره ( جدای از زبان فارسی و.. )

به این دلیل :

http://yoast.com/articles/wordpress-seo/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

نه خير مشكلي پيش نمياد تا اينجا كه بنده ميدونم ! ولي شنيدم اگه اخرش از اسلش استفاده نكني براي سرور ي جورايي دوتا درخواست فرستاده ميشه !‌

ولي فك نكنم واسه وردپرس مشكلي پيش بياد حداقل من جايي نديدم اخرش اسلش بزارن !‌

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

با سلام

با یک مشکل اساسی روبرو شدم نمی تونم جوابشو پیدا کنم لطفا اگر میدانید راهنمایی کنید.

پیون یکتا را چنین تعریف کرده ام : /%category%/%postname%.html

ولی در نشانی فقط دسته مادر را می آورد و زیر دسته ها را حذف میکند ولی من می خوام پست هام چنین باشند

site/category/sub-category/postname.html

در حال حاظر چنین است دامین/دسته مادر/نام پست .html

زیر دسته ها را چرا نمایش نمی دهد؟

چیکار باید بکنم ؟

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

اساتید من از پیوند یکتای /%postname%/ استفاده میکنم. مشکلی که دارم اینه که چون سایتم خبری هست و عناوین پست ها حدودا بین 50 تا 70 کاراکتر فارسی هست وقتی تبدیل به url میشه خیلی طولانی میشه.مثل :

http://e-karyabi.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-2/

پستی با عنوان :

استخدام در مقاطع کارشناسی به بالا

البته تو آدرس بار عنوان فارسی می آٔد.

لطفا راهنماییم کنید که این حالت برای سئو سایت خوبه یا بد و اگه بد به جه حالتی تبدیلش کنم ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

اساتید من از پیوند یکتای /%postname%/ استفاده میکنم. مشکلی که دارم اینه که چون سایتم خبری هست و عناوین پست ها حدودا بین 50 تا 70 کاراکتر فارسی هست وقتی تبدیل به url میشه خیلی طولانی میشه.مثل :

http://e-karyabi.com...ناسی-به-بالا-2/

پستی با عنوان :

استخدام در مقاطع کارشناسی به بالا

البته تو آدرس بار عنوان فارسی می آٔد.

لطفا راهنماییم کنید که این حالت برای سئو سایت خوبه یا بد و اگه بد به جه حالتی تبدیلش کنم ؟؟؟؟؟

موتورهایجستجو دیگه انقدری پیشرفت کردند که این موارد زیاد مهم نباشه

همین عنوان پست بهترین نوع پیوند یکتا برای شماست

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

یک سوال واسه من پیش اومده

اینکه اگه بعد مدتی تعداد لینک ها و مطالب سایت زیاد بشه ایا میشه که دوتا پست با یک پیوند تداخل بخورن؟

مثلا دوتا پست با پیوند site.ir/download و site.ir/download

و بهتر نیس ایا از ایدی و پست استفاده کنیم

/%post_id%/%postname%.html

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام و خدا قوت

اساتید عزیز

من 8 ساله دارم از پیوند یکتای نام نوشته استفاده میکنم.با توجه به اینکه سایت من خبری هست و مجبورم لینک خبرهام رو برای اعضای گروه واتساپم ارسال کنم لینک بدشکل و یونیکد میشه و زیاد جذاب نیست.میخوام پیوند یکتام رو به پیشفرض تغییر بدم.اینجوری زیباتر هست لینک هام.اما دو تا مانع بزرگ دارم

1- خیلی شنیدم بهترین و کارآمدترین پیوند یکتا همون نام نوشته هست

2-میترسم مشکل برای سئو سایتم پیش بیاد

اساتید پیشنهاد خاصی برای بنده دارند؟

البته من با افزونه ی WP-Parsi Permalink Translator هم امروز آشنا شدم اما واقعا نمیدونم باید چیکار کنم تا ایجاد مشکل برام نشه.

اگه بزرگواران راهنمایی کنن ممنون میشم

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام

با توجه به تغییرات ایجاد شده در نسخه 4.2.4 وردپرس، به ویژه در پیوند یکتای آن از «پیش‌فرض» به «روز و نام»،:

1. این تغییر چه رویکردی از وردپرس و موتورهای جستجو را نشان می دهد؟

2. در نسخه فوق اگر پیوند یکتای شما روی /%category%/%postname%/ هم تنظیم شده باشد، به هنگام ذخیره صفحه ای از سایت، صفحه تنها با %postname% ذخیره می شود. حال سئوال این است که آیا راهی هست که بتوان در هر سایت وردپرسی، به نوع پیوند یکتای آن بطور دقیق پی برد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...