رفتن به مطلب

بهترین پیوند یکتا

ahmad ahmad

پست های پیشنهاد شده

به نظر منم نام پست بهتره (من خودمم ازش اتفاده میکنم )

ولی اینجا یه مشکل هست اونم اینه که الان یکی اومد به سایتم و پست رو خوند و حوصله اش نکشید و رفت و خواست بعدا بخونه باید آدرس رو یادش باشه یا نه تا بتونه راحت تر بیاد روی همون مطلب یا نه بهتره یه شماره پستی هم بهش اضافه کنیم البته زیاد بهش از نظر سئو به نظرم فرقی نداشته باشه چون یه عدده دیگه :huh:

در ضمن خود افزونه سئو هم اینو بهت پیشنهاد خواهد داد که نام نوشتت رو انتخاب کن :angry: :angry:

لینک به ارسال

با سلام

آیا

دلايل و فواید زیر

در مورد

وجود post_id در پيوند يکتای انتخابی مثل /%postname% با توجه به پیشرفت مرورگرها صحیح است یا خیر؟

هم باعث ميشه که مطلب سريعتر پيدا بشه و در نتيجه سرور جست و جوي اضافه (looking up) نداره تا بهش فشار بياد. استفاده از آيدي باعث ميشه که سرور يک ضرب بره سراغ پست مورد نظر.يک فاکتور متمايز کننده است

بر اساس نتایج فوق پیشنهادهای عنوان شده برای پیوند یکتا یکی از موارد زیر است:

/%postname%.html

/%category%/%postname%/.html

/%category%/%post_id%/%postname%.html

لینک به ارسال

آغا شما توی این راه پاتو گذاشتی و چرا هی میخوای تغییرش بدی اونوقت میگن نمیتونه یه نام واسه آدرس سایتش انتخاب کنه هاااااا

ببین همون بهنره چون بهتره دیگه

لینک به ارسال

با سلام

ضمن تشکر از اعلام نظر شما

ببینید، مهم پا گذاشتن نیست بلکه می خواهیم چنان اصولی و محکم قدم برداریم که پشیمانی بعدی در کار نباشد. حال چنانچه در خصوص سئوال نفیاً یا اثباتاً نکته نظر و یا تجربه ای داردید، خوشحال خواهیم که مطلع شویم.

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام .

اگر به گوگل دقت کرده باشید زمانی که یک موضوع رو جستجو میکنید گوگل url ها رو هم در نتایج جستجو خود ملاک قرار میدهد . پیشنهاد بنده استفاده از post_name میباشد . درصورتی که نام پست شما در url باشد در لیست جستجو ها

نتیجه بهتری را کسب میکنید .

همچنین گوگل url ها رو هم ترجمه میکند . درصورتی که عنوان پست شما انگلیسی باشد باز هم به نفع شما خواهد بود . این موارد رو میتونید در www.icseo.ir به طور کامل مطالعه بفرمایید.

موفق و سرفراز باشید .

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید به اساتید محترم.

بنده قصد دارم که برای فروشگاه اینترنتی خودم از ییک پیوند یکتا استفاده کنم که به این صورت باشه.اول کد کالا بعد عنوان انگلیسی و در آخر هم عنوان فرسی رو نمایش بده.

به طور مثال:

yoursite.com/Cod-Kala/Appele-Iphone-6/اپل-آیفون-6

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

به نظر من postname که باید باشه ، بقیه اش دیگه میره روی نظر خودتون بنده از پیوند یکتا زیر استفاده می کنم :

/%category%/%post_id%/%postname%.html

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

پیوند یکتای من اینجوریه:

/1394/08/پست

برای یک سایت خبری خوبه؟ بیشتر خبرامون عنوان بلند دارن و بعضا آخراش رو وردپرس ثبت نمی‌کنه و تنها واژگان اولیه‌شو میذاره

ویرایش شده توسط DariushGreat
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...